Finał Miss Wheelchair World

Finał Miss Wheelchair World

Wybory Miss Wheelchair World 2017 to nowatorskie na skalę światową wydarzenie, w trakcie którego zostanie wybrana najpiękniejsza kobieta na świecie poruszająca się za pomocą wózka inwalidzkiego w myśl zasady „piękno bez barier”. To pierwszy taki konkurs w historii.

Za parę dni zostanie uruchomiony system rezerwacji bezpłatnych biletów na finał konkursu (bilety będą dostępne na stronie www.misswheelchairworld.com), a już teraz możemy poczuć atmosferę uroczystości, wcielić się w rolę jurora i wziąć udział w głosowaniu na Miss Popularności. Głosowanie potrwa do piątku, 6 października.
Link do głosowania http://misswheelchairworld.com/pl/13,voting-for-miss-popularity.html

Wyboru tej najpiękniejszej dokonamy podczas uroczystej gali finałowej w sobotę, 7 października w Arenie Ursynów. Obiekt ten jest przystosowany do potrzeb osób na wózkach, dzięki zastosowaniu audiodeskrypcji, tłumaczenia na język migowy oraz pętli indukcyjnej wydarzenie będzie dostosowane również dla osób z innymi niepełnosprawnościami.

Organizator: Fundacja Jedyna Taka
Gospodarz: Miasto Stołeczne Warszawa
Producent: Stołeczna Estrada
Partner główny: Hotel Raddison Blu Sobieski Radisson Blu
Partner złoty: Quickie Wheelchairs, SOD – Paweł Janiszewski- PFRON dofinansowania i wpłaty, hummel
Partner srebrny: SAVICKI, Hairmate, Raf-Car Transport, Stricker, PRIMAMODA, Lifestyle Designers
Makijaże zapewni: Perfumerie Douglas Polska
Kreacje dla Finalistek z Polski zapewni:: Justyna Ołtarzewska Atelier Mody
Kwiaty zapewni: Magnus
Patroni medialni: TV: zoom.tv, Super Polsat, Portale Internetowe: fashionweb.pl, Imperium Kobiet, Nasze Sprawy
Partnerzy Fundacji: Quickie Wheelchairs, SOD – Paweł Janiszewski, Czerkawski Odszkodowania Sp z oo, Polski HR – A-Trybut, Nipplex, Go-Cab, Superoslony.pl, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elastic Sp. z o. o.
Wsparcie organizacyjne: NOWA SCENA, JWP Rzecznicy Patentowi – Pomysł. Patent. Zysk., ASDON, Europejski Festiwal Filmowy Integracja TY i JA, GLOV, Fundacja Kultury bez Barier, Poczta Kwiatowa, Agata Spała – Zatrudnianie osób niepełnosprawnych: szkolenia i doradztwo, Piekarnie Cukiernie Putka, Instytut Transportu Samochodowego, Swing-Duet, Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, Kinga Pienińska, Studio IP Studio castingowe i fotograficzne, Cukiernia A. Blikle – Smak Natury

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie konkursu: http://misswheelchairworld.com/pl/

Grzybu

Komentarze