FireWorkout by Kasia Bigos i Andrzej Bogdał

FireWorkout by Kasia Bigos i Andrzej Bogdał

W okresie letnim każdy marzy o smukłej sylwetce, dlatego nie ma co tylko o niej rozmyślać, tylko trzeba działać!!!

W każdą sobotę zafundujmy sobie trochę ruchu. W ogrodzie klubu Iskra Pole Mokotowskie, w każdą sobotę, Kasia Bigos i jej team dadzą niezły wycisk naszym mięśniom. Rusza bowiem nowy program FireWorkout. Zaczynamy od 12:00!

Zajęcia będą prowadzone przez Kasię Bigos, fantastyczną trenerkę fitnessu i pole dance. Jako instruktor prowadzi obecnie autorskie zajęcia o nazwie FireWorkout i to właśnie je zaprezentuje w klubie Iskra. Jak sama twierdzi: chciała stworzyć program, który będzie miał w sobie wszystko czego ludziom potrzeba do szczęścia i walki o idealną sylwetkę. Dodatkowo zajęcia będą prowadzone przez Andrzeja Bogdała oraz przez trenerów z teamu Kasi i Andrzeja.

Czym jest więc FireWorkout? To trening podczas którego pracuje całe ciało. W szybkim tempie wykonuje się ćwiczenia siłowe i aerobowe. Regularne FireWorkout’y to poprawa wydolności, wytrzymałości, prędkości, kondycji, siły i spalanie tkanki tłuszczowej.

Czas zadbać nie tylko o swoje ciało. Nie od dziś przecież wiadomo, że wysiłek pozytywnie wpływa również na samopoczucie. Im więcej osób, tym lepsza atmosfera i większa motywacja.

Przyjść może każdy. Nie wstydź się, że nie masz kondycji lub figury modelki. Te zajęcia są właśnie po to, by coś w sobie zmienić, a przy okazji świetnie się bawić.

22 sierpnia, godz. 12:00
ISKRA
Pole Mokotowskie
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze