FORIN 20. Benefis z okazji 20-lecia na scenie hiphopowej

FORIN 20. Benefis z okazji 20-lecia na scenie hiphopowej

Forin – znany wszystkim jako grafficiarz, autor niezliczonych okładek, inicjatyw społecznych, warsztatów, laureat nagród. To już 20 lat od kiedy to wszystko się zaczęło – kawał historii polskiej sceny. Z tej okazji już 21. sierpnia mamy zaszczyt zaprosić Was na wyjątkową imprezę. ”Forin 20.’’ – benefis z okazji 20-lecia działalności na scenie hiphopowej. Całodzienna impreza podzielona będzie na bloki tematyczne, której gośćmi będą znajomi, przyjaciele – Artyści z którymi przez ostatnie 20 lat współpracował FORIN. Na jednej scenie stalą ludzie z którymi stworzył najważniejsze dla siebie projekty. Począwszy od graffiti, przez prace graficzne po okładki płyt.

Time table:
Urban art session:
MALOWANIE NA ŻYWO (10:00 – 18:00)
Sainer & Bezt Etam Cru / Robert Proch / NAWER / SEPE / Chazme / Ero JWP / Jest / Nesh63 / Merd / Tybex / Koxu / Phat / Foxy / WIUR /PowerScripts/ Viets / Forin

Forin Limited Music & Fan’s & Food Corner:
URBAN MARKET (10:00 – 00:00)
PRZYJDŹ / USIĄDŹ / ODPOCZNIJ / POROZMAWIAJ / POSŁUCHAJ MUZYKI / POTAŃCZ / NAPIJ SIĘ / ZJEDZ / KUP PAMIĄTKI

Dj’s Live Set’s:
(10:00 – 18:00)
DHM / Nat Young / Tony Stylu / Mini’ster

Music session:
SHOWCASES po 3 utwory (20:00 – 21:30)
O.S.T.R. / Miuosh / Grubson / W.E.N.A. / Pelson / Małolat / Siwers

Benefis prowadzony przez Forina. Wprowadzenie, opowiedzienie o współpracy z danym Artystą. Przytoczenie sytuacji w formie anegdot. Rzeczy o których nie wiesz o swoich ulubionych płytach. Po wprowadzeniu show case w wykonaniu każdego z Artystów.

(21:30 – 00:00)
FALCON1 / Spisek Jednego

PROWADZENIE IMPREZY:
FALCON1

Słowa od Artysty:
„…To dobry czas na podsumowanie tego co było i zaczęcie czegoś nowego. Przez 20 lat poznaliście mnie jako grafficiarza. Przeżyłem wiele cudownych lat poświęcając się tej pasji. Potem nastał czas grafiki. Od tego momentu mogłem poświęcić się czemuś co się moją życiową pasją i jednocześnie wymarzoną pracą. Niesamowita ilość wspólnych projektów które dane mi było zrealizować z Artystami z którymi w większości mam kontakt do dzisiaj i co najważniejsze czuję, że nadajemy na tych samych falach.To Ich zaprosiłem na tę imprezę, aby ze mną i z Wami uczestniczyli w święcie grafiki i muzyki…”

Do Zobaczenia!

21 sierpnia 2016

CAŁODNIOWE BILETY:
Start imprezy 10:00 / Showcases 20:00

POJEDYŃCZY: 30 ZŁ / PARA: 50 ZŁ /
W DNIU IMPREZY POJEDYŃCZY: 40 ZŁ

Ceny biletów pokrywają zwroty kosztów, noclegi, zakup materiałów potrzebnych do zorganizowania imprezy jak i koszt ugoszczenia ponad 30 zaproszonych Artystów. Żaden z Artystów nie wyraził chęci poboru wynagrodzenia z tytułu występu w benefisie. Szacunek za szacunek.

Online:
www.biletomat.pl/koncerty/forni-20-4159/
Stacjonarnie (od 1.08):
– Asfalt Shop ul. Kredytowa 9, antresola w klubie Miłość
– Serum Sklep ul. Wałbrzyska 11, CH Land Lokal 114
– California Skateshop

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze