Global Education Fair 2015 – targi studiów zagranicznych

Global Education Fair 2015 - targi studiów zagranicznych

A może studia za granicą to coś dla ciebie? Świetny wpis w CV, międzynarodowe znajomości, obycie, znajomość języka, zdobyta wiedza – to tylko kilka z licznych korzyści, jakie daje nauka za granicą. W czasach nieograniczonej mobilności i postępującej globalizacji, zagraniczne studia czy kurs językowy nie muszą być już odległym marzeniem.

O tym, jak je spełnić, podczas targów Global Education Fair opowiedzą eksperci od edukacji za granicą z Elab – przyjdź 15 listopada na ul. Piękną 24 i zapoznaj się z ofertą uniwersytetów Brytjskich, Duńskich. Zobacz czym różni się BEng od Bsc i sprawdź gdzie najlepiej studiować Fashion czy Biology.

Kazdy uniwersytet będzie miał swoje stanowisko i odpowiedniego konsultanta odpowiadającego na pytania. Ponadto, planujemy (tylko tego dnia) bezpłatne warsztaty informacyjne na temat finansowania studiów, legendarnego już „migrant worker scheme”, pracy na studiach czy pisania esejów aplikacyjnych.

Dowiesz się jak wygląda system edukacji za granicą i gdzie aplikować, by spełnić swoje marzenia o wyjeździe za granicę. Masz tyle możliwości, że aż Ci zazdrościmy 🙂

15 Listopada 2015, niedziela, Godzina: 10.00
Warszawa – Śródmieście, Aula przy ul. Pięknej 24/26

Grzybu

Komentarze