Grand Bazar -Back to Holidays – targi mody w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy

Grand Bazar -Back to Holidays - targi mody w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy

Lada moment zaczną się wakacje i sezon festiwalowy. Czy Wasza garderoba jest na to gotowa? Jeśli jeszcze nie przygotowaliście się do wysokich temperatur i letnich stylizacji organizatorzy zapraszają na targi mody, podczas których zrobicie zakupy i zapoznacie się najnowszymi kolekcjami polskich i zagranicznych projektantów i marek.

Kolejna edycja Grand Bazaru odbędzie się niezmiennie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, znajdującym się przy ul. Brackiej 25. w Warszawie.

Na stoiskach pojawią się ubrania, dodatki, biżuteria i akcesoria do domu. Nie zabraknie też specjalnej strefy dla dzieci, gdzie będą odbywały się warsztaty.

Po raz kolejny na Grand Bazarze gościć będzie stylowa Strefa Jacobs, w której odetchniecie podczas zakupów i poczęstujecie się pyszną, świeżo parzoną kawą.

Tych, którzy bardziej zgłodnieją organizatorzy zapraszają do kawiarni Punkt Miejskich Palet, gdzie będziecie mogli zjeść kanapki, tarty, ciasta oraz napić się orzeźwiającej lemoniady i zdrowych owocowo-warzywnych smoothies.
Czas umili Wam muzyka grana przed Dj’a.

27 czerwca, godz 11:00 – 19:00
ul. Bracka 25
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze