Hey, Łąki Łan i Jamal za darmo na Stadionie Narodowym

Hey, Łąki Łan i Jamal za darmo na Stadionie Narodowym

W marcu na Stadionie Narodowym odbędą się targi pracy i praktyk dla studentów i absolwentów. Zwieńczeniem dwóch dni targów będzie koncert, na którym za darmo będzie można posłuchać znanych polskich artystów. Zobacz, co zrobić, aby zdobyć bezpłatną wejściówkę.

W marcu ruszają ogólnopolskie targi pracy i praktyk. W pięciu polskich miastach studenci i absolwenci będą mieli okazję spotkać się z najlepszymi pracodawcami, wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach oraz posłuchać paneli dyskusyjnych z udziałem znanych gości. Wydarzenie potrwa od 18 do 19 marca, a na jego zakończenie weźmiemy udział w bezpłatnych koncertach. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to prawdopodobnie najlepsze wydarzenie studenckie tego roku i jednocześnie największy, bezpłatny koncert jaki do tej pory miał miejsce na płycie głównej Stadionu Narodowego.Wystąpią: Łąki Łan, Jamal, O.Torvald, Hey, a także jedna z polskich piosenkarek młodego pokolenia.

Koncert ATD music jest zgodny z ideą targów pracy Absolvent Talent Days, które poza możliwością poznania rynku pracy są wyjątkową okazją dla młodych ludzi na spotkanie z inspirującymi ludźmi sukcesu. Wspólnym mianownikiem dla zapraszanych na targi gości, jak i artystów występujących podczas koncertu jest fakt, iż udowadniają oni, że pasja, odwaga, i zaangażowanie są kluczem do powodzenia i samorealizacji.

Aby wejść na koncert należy posiadać bezpłatny bilet, który można pobrać TUTAJ.

Grzybu

Komentarze