II Festiwal Rodziny

II Festiwal Rodziny

Fundacja A.R.T. oraz Fundacja Miejsce Kreatywne, zapraszają 23 maja na II Festiwal Rodziny. To bezpłatne, całodniowe, otwarte warsztaty rodzinne, które mają za zadanie zaktywizować rodziny. Poprzez wspólną zabawę uczestnicy będą mogli doświadczyć, jak ważne jest spędzanie czasu razem i jak niewiele wymaga to wysiłku. Dodatkowo każdy z uczestników będzie brał udział w losowaniu nagród.

Fundacja A.R.T. przygotuje kąciki Ekspertów (psychologów i prawników) z którymi przez cały czas trwania Festiwalu Rodzice i Dzieci będą mogli poruszać interesujące ich kwestie. Wolontariusze Fundacji zapewnią kącik zabaw z chustą Klanza. Ponadto mali Wolontariusze Fundacji przygotują warsztat kulinarny ozdabiania babeczek.

Fundacja Miejsce Kreatywne będzie realizować warsztaty „Kreatywna lodówka” podczas których dzieci poznają smaki różnych owoców i warzyw, a rodzice poznają wartości odżywcze poszczególnych składników.

Rodziny będą mogły uczestniczyć w ciekawych warsztatach organizowanych przez Fundację „Czas na muzykę”, Krav Maga Academy, Centrum Medyczne Fundamenti, Aszmed.pl, Mały Inżynier. Na uczestników czekają rodzinne gry planszowe, zajęcia z robotyki, nauka tańca, rodzinna sztafeta zdrowia, warsztaty z pierwszej pomocy oraz zajęcia psychologiczne.

Dodatkowo podczas Festiwalu zajęcia będą prowadziły rożne organizacje pozarządowe na co dzień zajmujące się współpracą i pomocą rodzinom i dzieciom.

Festiwal daje możliwość spędzenia ciekawie czasu z rodziną ucząc się poprzez zabawę. Nie przypadkowo zostało wybrane miejsce na organizację Festiwalu – Arena Ursynów. Całodzienna impreza będzie miała charakter konkursu / Rodzinnej Olimpiady. Festiwal ma na celu pokazać, ze spędzanie wspólnie czasu z dzieckiem może być ciekawe, zabawne i jest „trendy”.

23 maja, godz 10:00
Arena Ursynów
Wstęp wolny!
Źródło: http://festiwalrodziny.pl

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze