II Ogólnopolski Festiwal Filmowy „9 Minut”

II Ogólnopolski Festiwal Filmowy "9 Minut"

W dniach 22-23 listopada Warszawa stanie się filmową stolicą Polski. Organizowany w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie (już po raz drugi) Ogólnopolski Festiwal Filmowy 9 Minut, zachwyca różnorodnością tematów, profesjonalizmem realizacji i magiczną amosferą, jaką tworzą uczestnicy tego eventu.

Chcemy zainteresować innych licealistów sztuką filmową i dać możliwość zdolnej, polskiej młodzieży do zaprezentowania swojej twórczości. Być może to ich produkcje będziemy w przyszłości oglądać na srebrnym ekranie!

Jeżeli interesujecie się reżyserią, aktorstwem lub postprodukcją, zgłoście swój film i sprawdźcie swoje zdolności dzięki doświadczonemu jury! Rywalizujcie z artystami z całej Polski o sympatię publiczności i atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów w kategoriach: fabuła, animacja i dokument.
Jeżeli jesteście entuzjastami dobrego kina lub sympatykami nowinek i nietypowych produkcji, przyjdźcie, by odkrywać pomysły i techniki innych. Wcielcie się w rolę jury oraz weźcie udział w wyborze filmu wyróżnionego przez widownię.
Między projekcjami wstąpcie do kawiarenki, gdzie czekać na Was będą nasi uczniowie i ich pyszności.

Dołączcie do wydarzenia, polajkujcie naszą stronę na Facebook’u i followujcie nas na Instagramie, by mieć dostęp do najświeższych i najdokładniejszych informacji o naszym Festiwalu.
Widzimy się w listopadzie!

Grzybu

Komentarze