INQBATOR w Cudzie – najwieksze odkrycia 2014 największe nadzieje 2015

INQBATOR w Cudzie - najwieksze odkrycia 2014 największe nadzieje 2015

Cud nad Wisłą zaprasza na nową odsłonę koncertowych czwartków. Hasło przewodznie: „Najwieksze odkrycia 2014 największe nadzieje 2015”.

Będzie muzycznie, będzie koncertowo, będzie bardzo młodo i obiecująco.

Koncertowy cykl w Cudzie Nad Wisłą to wydarzenia, podczas których zobaczycie debiutantów polskiej sceny muzycznej, a także tych, którzy zdążyli już na niej nieźle namieszać!

Podczas pierwszego koncertu organizatorzy zapraszają na występ projektu Inqbator, czyli Kuba Bugała i Piotr Madej z Patrick the Pan!

Projekt muzyczny Jakuba Bugały, który zadebiutował w listopadzie 2013 roku wydaną samodzielnie EP-ką „The Spin”, ciepło przyjętą na polskiej scenie alternatywnej.
Laureat konkursu Skoda Auto Muzyka w 2014 roku – wystąpił w studio im. Agnieszki Osieckiej w ramach wygranej. Zagrał na Green Zoo Festival, Opole Songwriters Festival, Spring Break Showcase Festival 2015.
Wraz z Piotrem Madejem (Patrick The Pan) w roli producenta, nagrywa debiutancki album zatytułowany „Post Love”, który ukaże się jesienią 2015 roku.
Stylistyka Inqbatora oscyluje wokół muzyki indie-folkowej, ambientowej i elektronicznej – czerpiąc po trochu z każdego z tych gatunków i nie zamykając się na żadne nowe inspiracje czy wpływy.

Organizatorem cyklu jest Fundacja Do Dzieła!

28 maja, godz 20:00
Cud nad Wisłą
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze