Interior Design Forum

Interior Design Forum

Zapraszamy na VIII edycję targów tekstyliów domowych Interior Design Forum – spotykamy się już 2 marca 2016, na terenie Stadionu PGE Narodowy w Warszawie.

Interior Design Forum to jedyne w Polsce targi poświęcone wyłącznie tekstyliom domowym – od dekoracji okiennych, przez produkty zdobiące podłogi, ściany, aż po tkaniny obiciowe, tekstylia pościelowe, kuchenne, łazienkowe i stołowe.

Targi odbywają się dwa razy do roku, wiosną i jesienią, w centrum konferencyjnym Stadionu PGE Narodowy. W tym roku, w związku ze stale rosnącą liczbą wystawców i odwiedzających, stoiska targowe zajmą przestronną galerię z widokiem na stadionową murawę. Taka lokalizacja imprezy to też gwarancja łatwego i szybkiego dojazdu z centrum Warszawy, zarówno autem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Wszyscy zmotoryzowani uczestnicy spotkania mają zapewniony wjazd na bezpłatny parking.

Serdecznie zapraszamy do darmowej rejestracji udziału w targach – formularz rejestracyjny na stronie wydarzenia (link poniżej).

Jak zawsze, odwiedzający mają zagwarantowany wstęp wolny zarówno na ekspozycje, jak też na wydarzenia towarzyszące targom, w tym profesjonalne warsztaty dotyczące tekstyliów, prezentacje najnowszych technologii i trendów wzorniczych w branży tkanin oraz wykłady na temat marketingu, retailu i visual merchandisingu.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze