James Arthur – spotkanie z fanami

James Arthur - spotkanie z fanami

Brytyjski piosenkarz James Arthur, znany szerszej publiczności z takich hitów jak „Say You Won’t Let Go” czy „Impossible”, ponownie spotka się ze swoimi polskimi fanami. Okazją ku temu jest premiera nowej płyty artysty pt. „Back from the Edge”.

Wszyscy zainteresowani jego twórczością mogą zdobyć autograf na nowym krążku już 5 listopada o godzinie 12:00 w salonie Saturn Planet w Złotych Tarasach.
Promując swoje nowe muzyczne dziecko James Arthur postanowił poświęcić trochę uwagi swoim fanom z nad Wisły. Ostatni koncert, który zagrał we wrześniu tego roku w sercu Warszawy pokazał mu, jaką popularności cieszy się jego twórczość w naszym kraju. Spotkanie z fanami, na które specjalnie przyjedzie do Polski, odbędzie się w salonie Saturn Planet w Złotych Tarasach już w sobotę 5 listopada o 12:00. Drugi album w solowej karierze wokalisty trafi do sprzedaży już 28 października, a im bliżej premiery, tym głośniej wokół Jamesa. Wypuszczony na początku września singiel „Say You Won’t Let Go” zapowiadający nową płytę natychmiast trafił na pierwsze miejsce UK Singles Chart, a na Spotify zaraz przekroczy 50 milionów kliknięć.
Data: 05 Listopada 2016, sobota, Godzina: 12.00
Złote Tarasy, ul. Złota 59 (mapa)

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze