Warsaw Beer Week – I edycja

Warsaw Beer Week - I edycja

Lato się kończy nieubłaganie, bezpowrotnie minął już czas żaru, co leje się z nieba i parnych wieczorów nad Wisłą, Wisełką. Wchodzimy w kompletnie inny, trochę schowany w półcieniu, odrobinę magiczny, nieco może spod ciemnej gwiazdy… sezon „barowej pogody”.

Warto się do niego przygotować, zaaklimatyzować płynnie, by później jak trzeba aż do wiosny korzystać z pełni jego dobrodziejstw. Bo cóż bardziej kojącego spotka Cię w wietrzny, deszczowy wieczór niż porządny łyk pełnego smaku piwa i z barmanem o życiu rozmowy?

Już 12 września ruszamy z pierwszą edycją wspólnej inicjatywy najlepszych warszawskich pubów: Warsaw Beer Week. Tu i teraz spróbujesz najlepszych piw rzemieślniczych i poznasz różne ich odmiany. Dowiesz się jak wiele do zaoferowania mają (również polskie!) browary i jakiż kawał świata jest do spróbowania poza swojskim lagerem i pilsem. Poznasz barmanów, piwowarów i sensoryków, którzy na piwie znają się lepiej niż na samochodach i piłce nożnej. Poczujesz klimat pełnych po brzegi, gwarnych wielokranów Śródmieścia jak i małych, osiedlowych pubów gdzie wszyscy CIę znają i wiedzą, co pijesz. Masz przecież na to wszystko aż tydzień…

Na start dostaniesz paszport – podpisz go i nie zgub!
W kolejnym miejscu, z kolejnym piwem zgarniesz pieczątkę, a później kolejną, i jeszcze następną… Nawet nie zauważysz, gdy uzbiera się ich pełna dwunastka. Przecież fajnie spędzasz czas, poznajesz nowych ludzi i dowiadujesz się nowych rzeczy. A na koniec najlepsze – za 12 pieczątek dostajesz nagrody. Z fajnym szkłem, w nowym tiszercie… możesz eksplorować dalej. A jest tyle do spróbowania!

Zapraszają:
Chmielarnia Marszałkowska
Chmielarnia Multitap
Czeska Baszta
Cześć
Gorączka Złota
Hoppiness Beer & Food
Jabeerwocky
Kufle i Kapsle – multitap bar
Piw Paw Mazowiecka
Piwna Sprawa
Same Krafty – multitap
Spiskowcy Rozkoszy

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze