Jogin Śmiechu – Latający Klub Śmiechu

Jogin Śmiechu - Latający Klub Śmiechu

Klub Śmiechu będzie latał po całej Warszawie. To miasto to ciągła zmiana, ciągle coś nowego powstaje, coś się zamyka, umiera. Luźna społeczność, którą organizatorom udało się zebrać przy okazji dotychczasowej działalności klubów śmiechu jest skupiona wokół idei, a nie konkretnej przestrzeni, na przykład parku. Dlatego organizatorzy zapraszają Was do wspólnego śmiania się w różnych miejscach Warszawy. Wspólnie roześmiejecie stolicę i dotrzecie do jeszcze większej ilości Warszawiaków.

Początek w Święto Zwycięstwa pod pomnikiem trenera Kazimierza Górskiego przed Stadionem Narodowym. Za jego czasów piłkarskie „orły” odnosiły największe sukcesy. To bohater słynący z dowcipnych, celnych powiedzonek i pozytywnie się wszystkim kojarzący. Pan Kazimierz jako patron pierwszego spotkania klubu śmiechu zdopinguje Was do dalszej gry ze świeżą energią, bo ze śmiechem jak i z piłką dopóki jest w grze, wszystko jest możliwe. Niech 8 maja będzie wspólnym świętem pokoju i celebracji życia!

Kalendarium Latającego Klubu Śmiechu w Warszawie:

Klub będzie spotykał się w różnych miejscach miasta o różnych porach. Na początek rozpiskę na maj w Warszawie:

1) piątek 8 maja godz 18 – 19 Śmiejecie się wraz z Kazimierzem!

Spotkanie pod pomnikiem Kazimierza Górskiego na Stadionie Narodowym. Pomnik znajduje się na koronie stadionu przy głównym wejściu od strony Ronda Waszyngtona. Gdyby stadion był zamknięty, znajdziecie organizatorów z oznakami śmiechu na zewnątrz przy głównym wejściu.

2) sobota 16 maja godz. 10 – Śmiejecie się wraz z…pomidorami! (Restauracja Totomato, Plac Konstytucji. Zajęcia poprowadzą Ela i Dana.)

3) środa 20 maja -17.30 – 18.30 – Śmiejeciey się wraz z Bolesławem!

Śmieje się tego dnia z nami na Krakowskim Przedmieściu Bolesław Prus – autor, który kojarzy się z Warszawą, jak mało kto. Już czas, żeby zaczął się też kojarzyć z radością i lekkością życia! Blisko jest trawnik, znajdzie się miejsce dla śmiechu.

4) środa 27 maja godz. 17.30-18.30 – Śmiejecie się wraz z Marią!

Choć pomników kobiecych mamy w Warszawie i w całej Polsce mniej, organizatorom udało się wybrać bohaterkę – tym razem Maria Konopnicka zaprasza Was do Ogrodu Saskiego! Jeśli do tej pory kojarzy się Wam z „Naszą Szkapą” to jest dobra okazja by pojawiły się lżejsze skojarzenia, bo przecież na swoje czasy to bardzo nowoczesna kobieta była i kto wie czyby dziś nie chodziła na spotkania klubów śmiechu.

Wstęp wolny!

 

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze