Juwenalia Artystyczne 2018 | Bajeczna Zabawa Po Studencku!

Let’s make that official!!! Z dumą ogłaszamy, że 11 i 12 maja 2018 odbędą się Juwenalia Artystyczne, czyli najbardziej nietypowe juwenalia w Polsce. Zapraszamy w magiczny świat braku problemów, który na dwa dni stworzony zostanie w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina!

W tym rok motywem przewodnim będzie BAJKA! Poszukacie wspomnień i emocji z czasów dzieciństwa i trochę ubarwicie swoją szarą rzeczywistość! Staniemy się prawdziwymi HOMO LUDENS, i udowodnimy, że nie ma to jak dobra zabawa!

Na korytarzach UMFC będzie można natknąć się na Kopciuszka albo Dzwonnika z Notre Dame, wziąć udział w dyskusji z wybitnymi artystami czy zagrać z przyjaciółmi w multimedialne gry. A to tylko początek atrakcji!

Pierwszego dnia Juwenaliów w Sali Koncertowej UMFC zagra tradycyjnie studencka orkiestra symfoniczna, wykonując w tym roku największe przeboje z filmów Disneya, Pixara i Burtona.
Poza tym przygotowujemy projekty artystyczne studentów, instalacje, spektakle, wystawy oraz plenerowe koncerty.

Za strefę gastro odpowiadać będzie Grupa INSTYNKT CREATIVE GROUP wraz ze swoimi konceptami: Aioli, Banjaluka i Momu. Natomiast na uniwersyteckim dziedzińcu będzie można wznieść toast za pomyślność Uniwersytetu z samym Magnificencją Rektorem!

Wieczorami impreza przenosić się będzie do parku za uczelnią, czyli na popularny Skwer Wodiczki. Na dwie noce stanie się on nocną salą koncertową, w której wystąpią prawdziwe GWIAZDY. Bajkowy klimat utrzyma się (prawie) do białego rana!

Do zobaczenia!

PROGRAM

Piątek, 11 maja 2018
16:00 – 22:00 multimedialna Uczelnia, wystawa „Plac Zabaw”, spektakle, dyskusje
19:30 – 21:00 koncert symfoniczny (sprzedaż biletów od 16.04.2018)
22:00 – 01:30 koncerty: MIKROMUSIC, BOVSKA

Sobota, 12 maja 2018
12:00 – 22:00 multimedialna Uczelnia, wystawa „Plac Zabaw”, spektakle, dyskusje
19:00 – 20:30 koncerty zespołów studenckich
21:00 – 01:00 koncerty: BRODKA, NATALIA PRZYBYSZ

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
ul. Okólnik 2, Warszawa

Bilety na koncert symfoniczny w Sali Koncertowej do kupienia od 16.04.2018 na umfc.bilety24.pl lub w kasie. Na pozostałe wydarzenia, w tym imprezę plenerową, wstęp wolny.

Organizatorzy:
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
Porozumienie Uczelni Warszawskich
Miasto Stołeczne Warszawa

Grzybu

Komentarze