Juwenalia UKSW 2015

Juwenalia UKSW 2015

WSTĘP WOLNY

START 17:30

ZAGRAJĄ:
17.45 – HOLLOW QUARTET
18.45 – POWER OF TRINITY
20.00 – POPARZENI KAWĄ TRZY
21.15 – LAO CHE
23.00 – ZAKOPOWER

Juwenalia 22.maja na Agrykoli to największe muzyczne święto studentów UKSW!

Będziemy się bawić od 17:30 do późnej nocy! Zapraszamy wszystkich studentów innych warszawskich uczelni, maturzystów, absolwentów, miłośników plenerowych imprez i dobrej polskiej muzyki.

Kilka słów o wykonawcach, bez których tegoroczne Juwenalia nie mogłyby się odbyć:

ZAKOPOWER to obecnie najbardziej znany w Polsce zespół, który z powodzeniem połączył muzykę Podhala z nowoczesnymi brzmieniami, oraz rockową estetyką. Na czele zespołu stoi charyzmatyczny Sebastian Karpiel Bułecka, któremu nieobce są skrzypce, dudy podhalańskie ani fujara słowacka.

Lao Che, polski crossoverowy zespół muzyczny. Kto oglądał film Indiana Jones i Świątynia Zagłady, zapewne domyśla się, że nazwa zespołu pochodzi od postaci szanghajskiego bandyty Lao Che. Bogaty dorobek artystyczny grupy na czele z nowym albumem „Dzieciom”, dostarczy wielu pozytywnych wrażeń 22.maja na Agrykoli.

POPARZENI KAWĄ TRZY to zaskakująca kombinacja dziennikarzy (RMF FM, Radio ZET itp.) i zapalonych muzyków, którzy łamiąc stereotypy, stworzyli zgrany zespół grający ska, rocka i swinga po godzinach pracy. Autorem tekstów jest między innymi Rafał Bryndal. Nie będziecie się nudzić!

Power Of Trinity zespół wytworzył swój oryginalny styl na łączeniu gatunków na pozór bardzo od siebie odległych. Mocne surowe, rockowe riffy współgrają z elementami charakterystycznymi dla muzyki dub i reggae, a całości dopełnia czasami subtelna, czasami zaś agresywna elektronika. Teoria gatunku za nami, teraz czas na live!

Hollow Quartet to największy kwartet świata, ponieważ jest sekstetem. To połączenie muzyki folkowej, balladowej, hipisowskiego rocka i brzmień reggae. To oni powitają zacnych gości na Agrykoli.

Grzybu

Komentarze