Kaliber 44 za darmo w Cudzie nad Wisłą

Kaliber 44 za darmo w Cudzie nad Wisłą

Legenda polskiego hip hopu na darmowym koncercie nad Wisłą!

Kaliber 44 wystąpi już w najbliższy piątek, 25 lipca na piątych urodzinach klubu Cud nad Wisłą przy Bulwarze Flotylli Wiślanej. Start imprezy o godzinie 20:00. 

Już piaty sezon jesteśmy razem.Tak wiele przez ten czas się zmieniło. Ewidentnie pokochaliście Wisłę, Warszawa latem żyje nad rzeką – mówią właściciele klubu. To właśnie Cud zapoczątkował obecną modę na otwieranie klubów nad Wisłą. Początkowo mieścił się między mostem Świętokrzyskim a Śląsko-Dąbrowskim, w miejscu, gdzie obecnie powstają nadwiślańskie bulwary. Całe obchody urodzinowe mają potrwać 8 dni.

Program imprezy (25 lipca, piątek):

KALIBER 44

Zespół Kaliber 44 powraca. I to w wielkim stylu.
Sporo zamieszania wywołał koncert na Openerze z pełnym zespołem muzycznym. To wyznacznik nowej formy zespołu – wszystkie koncerty grane będą w taki sposób. Konsekwencją zainteresowania powrotem grupy było wydarzenie bez precedensu w Polsce – po 13 latach od wydania płyty „W 63 minuty dookoła świata” wróciła ona na listę najlepiej sprzedających się płyt w Polsce publikowaną przez ZPAV.

BLACK BELT GREG (Alkopoligamia)

Muzyczne korzenie Black Belt Grega sięgają legendarnych imprez w Piątkach. Breaks/BreakBeat/Classic Hip Hop/Funk/Disco Funk/Nu-Funk/Funky Breaks to jego podstawy, ale jak każdy dobry DJ inspiracje czerpie z każdej mocnej gałęzi brzmień.

POOR NIKO (Oh Papi)

Dj, promotor i producent muzyczny. Inspirowany miejską stylistyką, jego sety stanowią głównie taneczne odmiany muzyki rap, r’n’b, house i „all-time-classics”. Rezydent Syreniego Śpiewu.

Wae (Deepwater)

Człowiek o dwóch twarzach. Maluje pod pseudonimem Make it Simple i gra jako Wae w kolektywie Deepwater. Wychowany na hip-hopowych brzmieniach, do których zawsze powraca z sentymentem. Uwielbia wszystko co taneczne – od funku po house od oldschool disco po trap.

Grzybu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.