KęKę x Dister | GAPA Hip-Hop 2017

KęKę x Dister GAPA Hip-Hop 2017

Jesteś wielkim fanem hip-hopu? Znasz każdy kawałek, ale chciałbyś usłyszeć też coś nowego? Może sam jesteś artystą i marzysz o wystąpieniu przed publicznością na żywo lub po prostu lubisz rapowe brzmienia? Jeśli tak, to GAPA Hip-Hop jest idealna dla Ciebie!

Już w grudniowy czwartek, a dokładnie 7.12.2017r. zapraszamy Was do LOCAL na Mokotowie. Będzie się działo! Młodzi artyści muzyki Hip-Hop zaprezentują się przed liczną publicznością, a na zakończenie odbędzie się koncert KęKę Radom poprzedzony supportem Distera!

Celem GAPA Hip-Hop jest wyłonienie najlepszego zespołu/artysty spośród studentów z całego kraju. Jeśli masz w sobie ten Hip-Hopowy styl to czekamy właśnie na Ciebie! NIE zastanawiaj się i prześlij zgłoszenie. Każdy z 6 finalistów będzie miał 20 minut na zaprezentowanie się przed publicznością i jury.

♫♫ ZWYCIĘZCA ZGARNIA NAGRODĘ GŁÓWNĄ ♫♫
KARNET 20 GODZIN NAGRANIOWYCH w studiu Sounds Of Street (w którym nagrywali już tacy artyści jak Sokół, Eldo, Mes, Wdowa, Kuba Knap, Theodor i wielu innych). Do tego do wygrania jest nagroda publiczności – warszaty rap/tekściarstwo połączone z DJ-ingiem prowadzone przez Warsztaty Hip-Hop / Hip-Hop Workshops.
www.warsztatyhiphop.pl

Bilety do kupienia w biurze NZS PW (pokój 87 w Gmachu Głównym PW):
♫ Studenci Politechniki Warszawskiej: 10 zł
♫ Reszta: 15 zł
UWAGA! Liczba biletów ograniczona.

 

Grzybu

Komentarze