Kiermasz Świąteczny PW

Kiermasz Świąteczny PW

11 bożonarodzeniowych domków, świąteczne specjały, rękodzieło i specjalne gadżety Politechniki Warszawskiej. A wszystko łączy jeden, szczytny cel – stypendia dla zdolnych studentów PW. Zapraszamy na trzecią edycję Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej.

Kiermasz potrwa 3 dni: od 30 listopada do 2 grudnia 2017 roku (w godzinach od 10.00 do 18.00). Kolejny raz Plac Politechniki przed Gmachem Głównym zapełnią domki z bożonarodzeniowymi specjałami i rękodziełem. W centrum wydarzeń będzie stoisko z gadżetami Politechniki Warszawskiej. Na placu tradycyjnie stanie choinka, a w bożonarodzeniowy nastrój wprowadzą nas największe świąteczne przeboje.

Specjalnie na Kiermasz przygotowaliśmy m.in. zupełnie unikatowe, nowe, kolorowe skarpetki z logo PW, czekolady świąteczne Wedla z motywem PW, ceramiczne zawieszki na choinkę, rękawiczki z logo PW i wiele innych. Wszystkie gadżety będzie można zdobyć za datek do puszki. Cały dochód z kwesty będzie przekazany na Stypendium pod choinkę dla wyróżniających się studentów.
W sobotę, 2 grudnia, o godz. 11.00 zapraszamy także na spacer po Kampusie Politechniki. Głodnych tajemnic PW zapraszamy do zwiedzania z warszawskim przewodnikiem, Piotrem Wierzbickim. Podczas 2-godzinnego spaceru zwiedzający odwiedzą m.in. Salę Senatu i Gmach Fizyki oraz poznają tajemnicę kafelka przy pokoju 149 w Gmachu Głównym. Na spacer obowiązują zapisy: link

Zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji. Podarujmy najlepszym studentom Politechniki Warszawskiej stypendia. Być może ktoś z nich stworzy w przyszłości rewolucyjny wynalazek lub innowacyjną technologię.
W zeszłym roku, podczas Kiermaszu Świątecznego PW udało się zebrać rekordową kwotę 26 442,85 zł. Stypendia zostały rozdane podczas Gali Złotej Kredy, która odbyła 18 listopada 2017 się w ramach obchodów Święta PW.

Grzybu

Komentarze