Kino i Wino – 7 Psychopatów

Kino i Wino - 7 Psychopatów

Organizatorzy kontynuują cykl spotkań z kinem plenerowym i degustacją wina! W każdą środę sezonu na plaży przy Moście Poniatowskiego czekają na Was niepowtarzalne, nadwiślańskie zachody słońca, wygodne leżaki oraz najlepsze filmy ostatnich kilku lat.

Jak jest dobre kino, to obowiązkowo musi pojawić się i dobre wino. O pełne kieliszki i świetny smak zadba nasz partner marka Barefoot Wine & Bubbly.
Barefoot w języku angielskim oznacza „na bosaka”. Odcisk stopy na etykietach butelek zachęca do zrzucenia obuwia i dobrej zabawy na plaży. Barefoot odzwierciedla filozofię życiową założycieli, pełną optymizmu i cudownych chwil spędzonych w gronie przyjaciół.

7 Psychopatów to zabawny film Martina McDonagh’a, reżysera bardzo dobrze przyjętego “Najpierw Strzelaj, Potem Zwiedzaj”. 7 Psychopatów to film o tym, do czego może doprowadzić porwanie psa. Tego bardzo niewłaściwego psa. Colin Farell, Sam Rockwell, Christopher Walken, Olga Kurylenko oraz sam Tom Waits – z taką obsadą to nie może być zły film!

Zwiastun:

O filmie:
Marty właśnie kończy swój scenariusz pt. „Siedmiu psychopatów”, kiedy jego przyjaciel wpada w poważne tarapaty, kradnąc psa niebezpiecznego gangstera.

reżyseria: Martin McDonagh
scenariusz: Martin McDonagh
gatunek: Komedia kryminalna
produkcja: Wielka Brytania

Współpraca: Kampania Społeczna Legalna Kultura, Fundacja Rozwoju Kinematografii

15 lipca, godz.20:00 degustacja, ok. 22:00 projekcja
Temat Rzeka
Plaża pod Mostem Poniatowskiego
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze