Kinoteka w Iskrze czyli niedziele z Fincherem

Kinoteka w ISKRZE - Niedziele z Fincherem

Już w najbliższą niedziele w klubie Iskra Pole Mokotowskie startuje nowy cykl „Kinoteka w Iskrze”. Seanse plenerowe puszczane będą po godzinie 21:00. Wejście przez cały na letnie kino w Iskrze będzie darmowe. Jako pierwszy film z serii Finchera, zobaczymy znakomity thriller „Zaginiona dziewczyna”.

Klub Iskra Pole Mokotowskie wraz z Kinoteką zapraszają na letnie kino. Zacznie się od filmów Davida Finchera, autora takich produkcji jak: „Zaginiona dziewczyna”, „Siedem”, „Podziemny Krąg”, „Gra” czy też „Dziewczyna z tatuażem”.

Podczas pierwszego seansu zobaczycie thriller „Zaginiona dziewczyna”. Jego zagmatwana fabuła i niespotykane zwroty akcji powodują, że film trzyma przez cały czas w napięciu. Nie bez powodu dostał on nominację do czterech Złotych Globów i Oscara.

Wszystko dzieje się w małym miasteczku nad rzeką Missisipi, gdzie mieszka małżeństwo z pięcioletnim stażem. W dzień rocznicy, w niewiadomych okolicznościach, Amy Dunne, żona Nicka znika. Podejrzenia szybko padają w stronę męża, szczególnie kiedy okazuje się, że między małżonkami nie do końca układało się tak jak powinno.

Na wszystkich miłośników kina czekają leżaki oraz basen. Wejście od godziny 21:00.

28 czerwca, godz 21:00
ISKRA
Pole mokotowskie
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze