Koncert Ayden + Delayed Schedules

Koncert Ayden + Delayed Schedules

Bilety: 12 – 15 zł dostępne na bramce.
Klub CH25, ul Chłodna 25, Warszawa
03.06.2018 godz. 20.00

Ayden

Kwartet, którego stylistyka wypływa z brzmień określanych jako post-rock, progresja, ambient. Ayden to emocje i przestrzeń, spokojnie i stopniowo budowane napięcie, które rozładowują pełne werwy momenty kulminacyjne.To zaskakująca i pełna energii instrumentalna podróż, która zainteresuje każdego miłośnika post-rockowych wrażeń.

Na początku 2017-go roku premierę miał debiutancki album „Identity”. Nad produkcją pracowali m.in. członkowie Tides From Nebula, mixem zajął się Jakub Mańkowski znany ze współpracy m.in. z grupą Behemoth czy Obscure Sphinx.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy zespół miał okazję odbyć trasy z zespołami Disperse, Retrospective jak i Sounds Like The End Of The World. Supportowali również m.in. Spoiwo, Besides, Spiral, Kairon;IRSE (FI) , Immanu El (SWE). Po udanej serii koncertów za granicą, Ayden wraca do koncertowania w kraju.

W połowie przyszłego roku planowana jest premiera nowego krążka, zatem można się spodziewać że zagrają kilka nowych utworów.

FB: https://www.facebook.com/aydenpl/
YT: https://youtu.be/vnZ7l1hgkE4
BC: https://weareayden.bandcamp.com/
Spotify: https://open.spotify.com/album/1Ksm2kNpxCJJP1gztH6Yqf
——————

Delayed Schedules

Delayed Schedules to dynamiczna i emocjonalna muzyka instrumentalna oparta na trzech żywych instrumentach i odważnym wykorzystaniu efektów gitarowych. Twórczość Delayed Schedules to „Instrumental Storytelling”, gdzie kluczem jest opowieść, którą słyszy się w każdym utworze. Historie opowiadane przez Delayed Schedules wciągają od pierwszych dźwięków, zaciekawiają, zabierają w kolejne rozdziały i zwroty w akcji, tworząc między muzyką, a słuchaczem niesamowitą więź.

Delayed Schedules promuje debiutancki album „SUPERPOWERS” na którym znalazło się 8 utworów. Muzyka zespołu dostępna jest na kluczowych platformach streamingowych takich jak Spotify czy Deezer jak również na YouTube.

FB: https://www.facebook.com/DelayedSchedules/
Spotify: Spotify: http://spoti.fi/2BJCsXI

00-781 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze