Koncert MY/kiRk

Koncert MYkiRk

Na przekór chłodnej jesieni 11. Festiwal Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską” będzie obfitował w wiele gorących wrażeń! 4 listopada w klubie BARdzo bardzo wystąpi przed Wami młody duet rosyjsko-izraelski MY. Jeśli jesteście spragnieni nowoczesnych brzmień – nie może Was zabraknąć. Przed koncertem zapewnimy Wam muzyczną rozgrzewkę z zespołem kiRk, a afterparty do białego rana zagra DVJ Cyklodol 87 – Mix Radzieckiej Zabawki. Załóżcie wygodne buty!

KONCERT ZESPOŁU „MY”
DATA: 4 listopada 2017r.
MIEJSCE: BARdzo bardzo, ul. Nowogrodzka 11, Warszawa

GODZINA:
20.00 – kIRk
21.00 – My
23.00 – DVJ Cyklodol 87 – Mix Radzieckiej Zabawki

Wstęp wolny!

Historia grupy MY zaczęła się od przypadkowego spotkania Daniela Shake’a i Evy Krauze w Internecie, dzięki czemu ich głosy połączyły się i przerodziły w udany projekt muzyczny. Obejmujący Izrael i Rosję duet zaprezentuje końcową część większej muzycznej trylogii – nową EP-kę „Rasstajanije Part3” („Oddalenie. Część 3”).

Ich muzyka to współistnienie delikatnych, ale wyrazistych melodii, kobiecego i męskiego głosu oraz dramatyczno-romantycznych tekstów na tle prostych i twardych hip-hopowych bitów.

kIRk to zespół poszukujący nowych form wyrazu na styku muzyki elektronicznej oraz akustycznej. Grupę tworzy czworo muzyków: Antonina Nowacka (wokal), Paweł Bartnik (elektronika), Olgierd Dokalski (trąbka) i Filip Kalinowski (gramofon). Każdy z nich wyrastał na innych brzmieniach, każdy podchodzi do dźwięku nieco inaczej. Płaszczyzną porozumienia jest dla nich improwizacja, która pozwala wyjść daleko poza ograniczenia gatunkowe. Tu prym wiedzie intuicja i umiejętność prowadzenia dialogu. Owocem jest muzyka pełna organicznej dramaturgii, nieskażona oczywistością.

Grzybu

Komentarze