Koncert Natalii Przybysz w Stacji Mercedes

Koncert Natalii Przybysz w Stacji Mercedes

W niedzielę, 6 września, o godzinie 20.00 w letnim pawilonie na warszawskim Powiślu wystąpi Natalia Przybysz. Czy wyjątkowa energia charyzmatycznej artystki udzieli się gościom letniego pawilonu? O tym przekonamy się już niebawem – na ostatnim koncercie w tym sezonie w Stacji Mercedes.

Przez całe lato w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu co tydzień odbywały się koncerty interesujących muzyków, świetnie wpisujących się w nowoczesne nurty w muzyce rozrywkowej.

Wśród artystów, którzy wystąpili przed gośćmi Stacji byli: Gaba Kulka, Notopop, Krzysztof Zalewski, Rykarda Parasol, Olivia Anna LiVki, Agyness B. Marry, PLASTIC, Patrick The Pan, SISTER WOOD, Endy Yden, Olivier Heim i Julia Marcell.

Gości letniego pawilonu czeka jeszcze jazzowy występ w wykonaniu Marii Sadowskiej, zaś na ostatnim koncercie, zamykającym trzeci sezon w Stacji Mercedes, wystąpi Natalia Przybysz.

Artystka zaprezentuje utwory ze swojej ostatniej płyty, pt. Prąd. Album z pogranicza bluesa i soulu, choć zakorzeniony jest w amerykańskiej tradycji obu gatunków, otwarcie nawiązuje również do klasyki polskiego bluesa i rocka z lat 60-tych i 70-tych.

Natalia Przybysz, zwana również jako N’Talia i Natu, wybitna wokalistka i autorka tekstów, wcześniej była kojarzona głównie jako wokalistka najlepszego polskiego zespołu soul i R&B – Sistars. Po zawieszeniu zespołu Sistars, działalność Natalii możemy śledzić głównie pod nazwą Natu i Natalia Przybysz (solowe projekty), gdzie poza kompozycjami i licznymi kolaboracjami producenckimi (Envee, Trębski, Zagórski, Zabrodzki) stała się liderem zespołu z niepowtarzalną energią, którą można poczuć podczas występów na żywo. Natalia inspiruje się soulem, jazzem i funkiem, choć nie kryje także pasji dla starych, ciepłych motown`owskich brzmień i vitage`owych instrumentów. Wszystkie polskie teksty, do piosenek, które znalazły się na płycie Prąd pisała sama i zaznacza że, są one dla niej bardzo ważne i za każdym z nich kryje się bardzo konkretne przeżycie.

Artystka została uhonorowana za swoją działalność artystyczną wieloma nagrodami.
Już za samą płytę Prąd otrzymała Fryderyka w dwóch kategoriach: Album Roku za płytę Prąd i Utwór Roku za utwór Miód oraz została nominowana do nagrody TVP Kultura
– Gwarancje Kultury.

Natalia Przybysz, utwór Miód: https://www.youtube.com/watch?v=9Nyff9wfd3U
Natalia Przybysz, utwór Prąd: https://www.youtube.com/watch?v=wa60RNlHEww

Stacja Mercedes przez całe lato (do 6 września 2015) oferować będzie ciekawe spotkania, koncerty, projekcje filmowe, wydarzenia motoryzacyjne oraz zajęcia sportowe. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem – Grupa Warszawa. Przez cały czas działania można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem asystentów sprzedaży i mobilnych sprzedawców obecnych w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m.in. Klasy A, C, CLA Shooting Brake, CLS, GLA i smart forfour.

6 września, godz. 20:00
STACJA MERCEDES
Róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja
Na wszystkie wydarzenia w Stacji Mercedes wstęp wolny.

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze