Koncert NOTOPOP w Stacji Mercedes oraz program innych wydarzeń

Koncert NOTOPOP w Stacji Mercedes oraz program innych wydarzeń

W piątek, 19 czerwca, o godzinie 20.00 przed publicznością w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu wystąpi elektropopowe trio – NOTOPOP. Muzycy w niebanalny sposób mieszają pop ze współczesną elektroniką.

Ich alternatywne brzmienie na pewno sprawi, że to będzie wyjątkowy wieczórw Stacji Mercedes.

Zarówno muzyka zespołu NOTOPOP, jak i nazwa cechują się dużą przewrotnością. Artyści z pewnością mogą pochwalić się bardzo indywidualnym brzmieniem. Przyjemne
dla ucha melodie prowadzi charakterystyczny kobiecy wokal o niepowtarzalnej barwie. NOTOPOP czerpie zarówno ze współczesnych syntezatorowych barw, jak i klasyki britpopu i elektroniki. W ich kompozycjach brudny bit przeplata się z dźwiękami cytry, zaś mocne uderzenie basu zachęca do tańca. Mało jest zespołów z taką łatwością piszących po prostu dobre piosenki, które po pierwszym przesłuchaniu na długo pozostają w głowie.

Zespół ma na swoim koncie bardzo ciepło przyjęty występ podczas Moico Enjoy Music, Świebodzkiego Targu Kultury, festiwalu WROSound i MultiArt czy RAMSession. Ich dwa utwory znalazły się również na składance wydanej przez Moico, razem z Fair Weather Friends, Xxanaxx i EN2AK. Trio wyróżnione było również w licznych konkursach muzycznych. Artyści zostali także zauważeni przez blogi i portale muzyczne takie jak Beehype, Nowa Muzyka czy Uwolnij Muzykę.

Stacja Mercedes przez całe lato (do 6 września 2015) oferować będzie ciekawe spotkania, koncerty, projekcje filmowe, wydarzenia motoryzacyjne oraz zajęcia sportowe. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem – Grupa Warszawa. Przez cały czas działania można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem mobilnych sprzedawców obecnych w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m.in. Klasy A, C, CLA Shooting Brake, CLS, GLA i smart forfour.

Program wydarzeń na najbliższy weekend:

Harmonogram_13.06_21.06_Stacja_Mercedes

 

19 czerwca, godz 20:00
Stacja Mercedes
Róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze