Koncert Olivii Anny LiVKi w Stacji Mercedes

W piątek, 10 lipca, o godzinie 20.00 przed publicznością w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu wystąpi Olivia Anna LiVKi. Artystka piosenkami ze swojej nowej płyty, zabierze nas w świat politycznego popu.

Olivia to basistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka i filmowiec w jednej osobie.
To będzie z pewnością bardzo ciekawy występ.

Olivia Anna LiVKi Urodziła się w Polsce, ale dzieciństwo i młodość spędziła w Niemczech. Karierę muzyczną rozpoczęła występując w Berlinie i Nowym Jorku. Artystka ma za sobą koncerty w Czechach, Berlinie, Nowym Jorku, Londynie i Japonii. W Polsce można było ją zobaczyć i usłyszeć na katowickim OFFie, Coke Live Music Festival oraz jako support Lenny´ego Kravitza na warszawskim Torwarze, zaś jej koncert w Chorzowie otrzymał miano najlepszego w 2013 roku. W październiku LiVki wydała w USA swój pierwszy singiel Dark Blonde Rises, we współpracy z producentem Sterlingiem Fox´em (znanym ze współpracy z takimi artystami jak: Lana Del Rey, Avicii i Madonna). Utwór nie tylko wzbudził duże zainteresowanie amerykańskich i brytyjskich blogerów, ale również zainspirował ludzi na całym świecie.

Od wydania debiutanckiego albumu The Name Of This Girl Is minęły 3 lata.Teraz Olivia powraca i jest jeszcze silniejsza, dojrzalsza, zabawniejsza oraz bardziej prowokacyjna. Tytuł jej drugiej płyty jest nawiązaniem do filmu Dr Strangelove. STRANGELIVV, jak mówi sama artystka, to strzał w serce aktualnej kultury i burzliwej sytuacji politycznej, ironizujący bezlitośnie kryzys męskości, dyktatorów i ekstremistów. Album jest świetnie przyjmowany przez krytykę muzyczną oraz polecają go największe polskie portale muzyczne.

LiVki nie używa wymyślnych efektów elektronicznych, a jedynie sampli perkusji, instrumentów klawiszowych oraz nagranych przez siebie amazońskich chórów. Podczas koncertów szalona energia i dobra zabawa nie opuszczają jej ani na moment.

W letnim pawilonie artystka wystąpi razem ze świetnym perkusistą Robertem Raszem (znanym ze współpracy z takimi wykonawcami jak: Gaba Kulka, Mela Koteluk, czy Leski).

Stacja Mercedes przez całe lato (do 6 września 2015) oferować będzie ciekawe spotkania, koncerty, projekcje filmowe, wydarzenia motoryzacyjne oraz zajęcia sportowe. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem – Grupa Warszawa. Przez cały czas działania można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem mobilnych sprzedawców obecnych
w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m.in. Klasy A, C, CLA Shooting Brake, CLS, GLA i smart forfour.

10 lipca, godz 20:00
STACJA MERCEDES, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze