Koncert X Smolik / Kev Fox

Koncert X Smolik / Kev Fox

W piątek, 22 lipca, o godz. 20.00 w Stacja Mercedes wystąpią: SMOLIK / KEV FOX.
Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych.

Postać KEVA FOXA jest otoczona aurą tajemniczości, co może mieć swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Brytyjczyk na tyle upodobał sobie Polskę i polską publiczność, że postanowił tu zamieszkać. Współpraca ze SMOLIKIEM przy nagrywaniu utworu „L.O.O.T.” tylko pomogła mu w kreowaniu własnej przestrzeni na naszym rodzimym rynku muzycznym.

Smolik to jeden z najbardziej utalentowanych i wszechstronnych producentów na polskim rynku muzycznym. Dotychczas nagrał cztery solowe płyty, z których każda w swoim czasie uznawana była za przełomową. SMOLIK z wielkimi sukcesami komponuje też muzykę do filmów, spektakli teatralnych i telewizji. Jest również autorem muzyki do wielu kampanii i filmów reklamowych.
Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy znakomitego polskiego producenta i brytyjskiego songwrittera. Obecnie SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści odebrali FRYDERYKA za najlepszy album w kategorii alternatywa i elektronika, a pierwszy singiel RUN przez wielu uznawany jest za utwór roku. Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK, z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż…
SMOLIK // KEV FOX wystąpią w Stacji Mercedes 22 lipca.
Na tym koncercie nie może Was zabraknąć!

Na wszystkie koncerty w Stacji Mercedes WSTĘP WOLNY.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze