Koncertowe Czwartki: Paulina Przybysz

Koncertowe Czwartki Paulina Przybysz

♥ Cud nad Wisłą w tym roku łączy siły z Bobby Burger i zaprasza na jeszcze ciekawszy cykl KONCERTOWE CZWARTKI ♥ W tym roku świętujemy 5. urodziny Bobby Burgera, a więc w każdy czwartek na scenie Cudu pojawi się artysta z polskiej sceny muzycznej, na którego warto nastawić ucho!

♥ Paulina Przybysz ♥

Ponad dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak SISTARS, Pinnawela, RITA PAX czy Archeo, z którymi wydała w sumie 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień m.in. Fryderyków i SuperJedynek.

Otwartość na muzykę doprowadziła ją do niezliczonej liczby kolaboracji studyjnych i koncertowych, a pracowała między innymi ze Stanisławem Sojką, Tomaszem Stańko, Night Marks Electric Trio czy Envee.

Przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, żeby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi: „ma coś konkretnego do powiedzenia”.

Wydawnictwo zaplanowane na jesień 2017 pod szyldem wytwórni Kayax jest promowane singlem „Dzielne Kobiety”. Można śmiało po-
wiedzieć, że Paulina szykuje płytę z wyjątkową muzyką i mocnym przekazem.

>> CZWARTEK, 31.08.2017 <<<

START: 20:00

Grzybu

Komentarze