Koncertowy Czwartek: Last Blush + Flow

Koncertowe Czwartki

Cud nad Wisłą w tym roku łączy siły z Bobby Burger i zaprasza na jeszcze ciekawszy cykl KONCERTOWE CZWARTKI

Last Blush
Zespół Last Blush w składzie Dorota Morawska (wokal) i Adam Nowak (produkcja) powstał w 2010 roku w Warszawie. Jego członkowie mają za sobą różne doświadczenia muzyczne, począwszy od zespołów rockowych po udział w różnych projektach związanych z muzyką elektroniczną.
Pewnego dnia o pewnej godzinie zdecydowali się połączyć swoje siły zakładając zespół Last Blush. Ich twórczość to szeroko pojęta muzyka elektroniczna (downtempo, trip-hop) inspirowana takimi zespołami jak Massive Attack, Groove Armada, Fever Ray, Goldfrapp, Portishead, M83 czy Moloko.

Flow
Flow proponuje swoim słuchaczom intrygującą mieszankę trip-hopu oraz alternatywnego soulu z domieszką jazzu. Całość została okraszona autorskimi, polskimi tekstami. O poetyckim talencie Basi Adamczyk można było przekonać się już wcześniej – to właśnie jej słowa pobrzmiewają na ostatniej płycie Skubasa.
Z początkiem lutego ukazał się jej solowy album ,,Kleśa”. Wydawnictwo składa się z 10 utworów i podsumowuje ono ostatnie dwa lata pracy artystki. Do współpracy przy płycie zaproszono następujących producentów: Wojtek Urbański (RYSY, V/O), Skubas, Święty Mikołaj, Szogun z Alkopoligamii oraz Krzysztof Pacan. Nagrania zmasterował londyński realizator Karl Martin.

>>> CZWARTEK, 06.07.2017 <<<
START: 20:00

Grzybu

Komentarze