Koncertowy Pokój na lato / Mikromusic

Koncertowy Pokój na lato / Mikromusic

Po raz drugi na naszej Pokojowej scenie wystąpi zespół Mikromusic! Ich muzyka wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Sam zespół określa ją po prostu jako Mikromusic. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Niektórzy dziennikarze określają ich muzykę jako avant pop lub art pop.

Przed Wami, 14 lipca, zespół w składzie:

Natalia Grosiak na wokalu
Dawid Korbaczyński na gitarze
Robert Szydło na gitarze basowej
Robert Jarmużek – piano
Adam Lepka na trąbce i instrumentach perkusyjnych
Łukasz Sobolak na perkusji

30 października 2017 roku odbyła się premiera najnowszego albumu zespołu.

„Tak mi się nie chce” to szósty album studyjny Mikromusic.
W tym roku zespół postanowił samodzielnie wydać płytę:
„Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań. Nagrywamy nowe piosenki z ogromną radości i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia”.
Produkcja inaczej niż przy poprzednich, tym razem przypadła Dawidowi Korbaczyńskiemu, Piotrowi Plucie i Łukaszowi Sobolakowi. Za kompozycje głównie odpowiedzialni są Dawid Korbaczyński i Natalia Grosiak. Za teksty odpowiada niezmiennie wokalistka zespołu. Mix i mastering przypadł kolejny raz Robertowi Szydło. To najbardziej „piosenkowa” płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką lat 60-tych i 80-tych.

Start: godzina 20:00.

Wstęp jak zawsze wolny ?
Brak miejsc siedzących, brak możliwości rezerwacji! Liczba miejsc ograniczona, co oznacza, że uczestniczyć będzie mogło tyle osób, ile pomieści nasza zielona skarpa ?

00-844 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze