Krajowe Labele #2 – FOR TUNE prezentuje: SEARCHING FOR CALM

Krajowe Labele #2 - FOR TUNE prezentuje: SEARCHING FOR CALM

Organizatorzy zapraszają na kolejny koncert w ramach cyklu „Krajowe Labele, prezentującego niezależne polskie wytwórnie.

21 czerwca na naszej scenie wystąpi zespół Searching For Calm. Kwartet pojawi się z nową, trzecią w swoim dorobku płytą, wydaną pod szyldem utożsamianej dotychczas z muzyka jazzową, wytwórni For Tune.
Album Right to be Forgotten właśnie pojawił się w sprzedaży.

Searching For Calm to dwóch gitarzystów, perkusja i bas. Od zawsze zespół szuka słuchaczy z różnych scen, grając na scenie hc punkowej, w jazzowych klubach, czy na festiwalach muzyki eksperymentalnej. Na tej pierwszej debiutował i dlatego ich muzyka ma jeden wspólny mianownik – energię. Porównywano ich z Fugazi, Mars Voltą, czy Dillinger Escape Plan. W przeciągu kilkunastu lat nagrali dwie świetnie przyjęte płyty: debiutancką w 2002 roku (reedycja w 2006 roku), a „Celestial Greetings” w 2010, nakładem Mystic Prod.
Grali wielokrotnie w klubach w całym kraju, byli zapraszani na trasy po Wielkiej Brytanii, Niemczech, grali też w Czechach i Słowacji. Gościli na festiwalach Nowe Horyzonty, Off Festiwal, i innych.

Searching For Calm to:
Bartosz Lichołap – drums
Michał Augustyn – guitar
Michał Maślak – vocal/guitar
Jakub Basek – bass

21 czerwca, godz 18:00
Hocki Klocki nad Wisłą
Bulwar Flotylii Wiślanej
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze