Kultura fizyczna – Sport na Placu Defilad

Kultura fizyczna // Sport na Placu Defilad

Łącząc przyjemne z pożytecznym i zachęcając do ruchu, rozkręcamy aktywne lato! W ramach cyklu „Kultura fizyczna” w KAŻDY WTOREK od 19:30 i w KAŻDĄ SOBOTĘ od 10:00 będziemy na Placu Defilad ćwiczyć ciało i koić ducha poprzez różnorodne zajęcia sportowe.

Harmonogram najbliższych zajęć:

Sobota / 22.08

Energia: Fat Burning / Trening ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej, oparty na wysiłku aerobowym i ćwiczeniach kształtujących sylwetkę.
Prowadzi: Agata Ziemak-Majewska

Spokój: Pilates + Zdrowy Kręgosłup / Trening wzmacniający nasze ciało od zewnątrz, a także od wewnątrz dzięki włączeniu do pracy mięśni głębokich, które w dużym stopniu odpowiadają za utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Dodamy też ćwiczenia nastawione na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa.
Prowadzi: Małgorzata Abramek

Schemat zajęć wygląda następująco: najpierw 50 minut Energii, czyli ćwiczeń ogólnorozwojowych, budujących mięśnie i wyrabiających kondycję (np. ABT, TBC, Fitness), a następnie 50 minut Spokoju, czyli wyciszających zajęć rozciągających, ćwiczących równowagę i budujących mięśnie głębokie kręgosłupa (np. Pilates, Stretching, Zdrowy Kręgosłup, Joga).

Formuła ćwiczeń jest kompletnie niezobowiązująca. Nie musicie być w formie ani mieć doświadczenia w którejkolwiek z dyscyplin, w które będziemy się bawić. Możecie przyjść tylko na Energię, tylko na Spokój, tylko na śniadanie, albo na wszystko razem. Możecie dołączyć w trakcie zajęć albo zrezygnować z nich w połowie, jeśli uznacie że to nie dla Was. Ćwiczenia będą różnorodne właśnie po to, żebyście mogli sprawdzić, które formy treningu sprawiają Wam najwięcej radości.

22 sierpnia, godz. 10:00
Plac Defilad 1
Cafe Kulturalna
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze