Kultura fizyczna // Sport na Placu Defilad

Kultura fizyczna // Sport na Placu Defilad

Łącząc przyjemne z pożytecznym i zachęcając do ruchu, rozkręcamy aktywne lato! W ramach cyklu „Kultura fizyczna” w KAŻDY WTOREK od 19:30 i w KAŻDĄ SOBOTĘ od 10:00 będziemy na Placu Defilad ćwiczyć ciało i koić ducha poprzez różnorodne zajęcia sportowe.

Harmonogram najbliższych zajęć:

Sobota / 29.08

Energia: Aero-Boxing / To połączenie boksu, kickboxingu oraz aerobiku. Kopnięcia i uderzenia doskonale kształtują ciało, wpływają na wzrost wytrzymałości i pewności siebie. Idealny sposób na rozładowanie energii.
Prowadzi: Łukasz Grzanek

Spokój: Pilates / To trening wzmacniający nasze ciało od zewnątrz, a także od wewnątrz dzięki włączeniu do pracy mięśni głębokich, które w dużym stopniu odpowiadają za utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Tym razem dodamy również elementy stretchingu.
Prowadzi: Małgorzata Abramek

Schemat zajęć wygląda następująco: najpierw 50 minut Energii, czyli ćwiczeń ogólnorozwojowych, budujących mięśnie i wyrabiających kondycję (np. ABT, TBC, Fitness), a następnie 50 minut Spokoju, czyli wyciszających zajęć rozciągających, ćwiczących równowagę i budujących mięśnie głębokie kręgosłupa (np. Pilates, Stretching, Zdrowy Kręgosłup, Joga).

Formuła ćwiczeń jest kompletnie niezobowiązująca. Nie musicie być w formie ani mieć doświadczenia w którejkolwiek z dyscyplin, w które będziemy się bawić. Możecie przyjść tylko na Energię, tylko na Spokój, tylko na śniadanie, albo na wszystko razem. Możecie dołączyć w trakcie zajęć albo zrezygnować z nich w połowie, jeśli uznacie że to nie dla Was. Ćwiczenia będą różnorodne właśnie po to, żebyście mogli sprawdzić, które formy treningu sprawiają Wam najwięcej radości.

● Organizator: Cafe Kulturalna w ramach cyklu wydarzeń „Kulturalna na Placu Defilad”
Patronat: Example.pl

● O Placu Defilad:
„Marzyło się nam tętniące życiem centrum miasta. Otwarte na potrzeby mieszkańców i turystów. Nie gadamy – robimy. Sprawdźcie nas.”

● Więcej informacji o wydarzeniach organizowanych na Placu Defilad dostępnych na https://www.facebook.com/pldefilad oraz na
stronie http://www.pldefilad.pl/

29 sierpnia, godz. 10:00
Cafe Kulturalna
Plac Defilad 1
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze