Lari Lu – Największe Odkrycia 2014, Największe Nadzieje 2015

Lari Lu - Największe Odkrycia 2014, Największe Nadzieje 2015

Będzie muzycznie, będzie koncertowo, będzie bardzo młodo i obiecująco.

Koncertowy cykl w Cudzie Nad Wisłą to wydarzenia, podczas których zobaczycie debiutantów polskiej sceny muzycznej, a także tych, którzy zdążyli już na niej nieźle namieszać!

Podczas jedenastego koncertu organizatorzy zapraszają na występ Artystki, którą niewątpliwie można określić jednym z największych odkryć 2014 i największych nadziei 2015 – LARI LU!

Słów kilka o artyście

Debiutancki album Lari Lu (Anny Józefiny Lubienieckiej) znanej, jako była wokalistka Varius Manx, ukazał się w listopadzie 2014 roku. Artystka zaskoczyła zmianą stylu i niezwykłymi tekstami, co zostało bardzo pozytywnie odebrane przez dziennikarzy.

Płyta uzyskała świetne recenzje, w których doceniono kunszt i poziom artystyczny całości projektu. Pojawiły się też wyjątkowo pochlebne opinie odbiorców w Internecie, chwalące artystkę za świetne teksty, oryginalny styl i piękny wokal.

Lari Lu współpracowała z popularnymi muzykami i brała udział w wielu różnorodnych projektach. Śpiewała w Studio Buffo, pracując pod okiem Janusza Józefowicza. Nigdy jednak, przystosowując się do przyjętej konwencji, nie mogła być w pełni sobą i prezentować własnego przekazu artystycznego.

Po zakończeniu współpracy z Varius Manx artystka zamieszkała z dala od miasta, na skraju lasu, gdzie całkowicie mogła skupić się na komponowaniu, pisaniu tekstów i szukaniu własnych środków wyrazu. Czerpała z natury wszystko co najlepsze: energię, światło, spokój oraz dźwięki. Chciała, aby w tworzonej przez nią muzyce natura pozostawiła swój ślad. Dopełnieniem były teksty piosenek, pełne mądrości i skłaniające do przemyśleń.

Album „11“ wymyka się typowym kategoriom muzycznym. Jest to mieszanka melodyjnego popu, energetycznej muzyki elektronicznej i brzmienia żywych, różnorodnych, w dużej części – egzotycznych instrumentów. Zawiera również elementy muzyki ambient.

LARI LU była jedną z Gwiazd tegorocznej edycji jednego z najpopularniejszych festiwali w Polsce, ORANGE WARSAW FESTIVAL. W Cudzie nad Wisłą, w ramach cyklu koncertów „Największe odkrycia 2014 | Największe nadzieje 2015” zagra w TRIO w składzie: Lari Lu – śpiew, FXs, akordeon • Piotrek Pacak – gitara basowa. basy elektroniczne. chórek • Andrzej Pieszak – elektronika. klawisze. dzwonki •

6 sierpnia, godz. 20:00
Cud nad Wisłą
Bulwar Flotylli Wiślanej
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze