Lato Nigdy się Nie Kończy! Chillizet Live Session: Marcelina

Muzycznie Razem Przedłużamy lato! 30.08 odbędzie się kolejny koncert z cyklu Chillizet Live Session, na którym wystąpi Marcelina.

Marcelina. Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2011 roku wydała debiutancki album studyjny Marcelina, który promowany był przez single „Tatku” oraz „Nie chcę już”. W 2012 roku otrzymała m.in. nominację do Fryderyków (w kategorii „Debiut roku”.

W tym samym roku pojawiła się na płycie June, obok takich artystów jak m.in. Katarzyna Nosowska, Aga Zaryan, Ania Dąbrowska, Mika Urbaniak czy Urszula Dudziak. Występowała na największych festiwalach w Polsce (na Open’er Festival, a także Orange Warsaw Festival, Coke Live, Off Camera oraz na Głównej Scenie Przystanku Woodstock) i koncertowała na świecie (w Londynie, Paryżu, Risoul, Les Sybelles, na Mauritiusie; odbyła dwutygodniową trasę po Japonii).

Pod koniec września 2018 ukaże się czwarty album studyjny Marceliny. Typowa dla Marceliny forma piosenki i melodyjność utworów została wzbogacona elektronicznymi brzmieniami charakterystycznymi dla producenta płyty Kuby Karasia (The Dumplings).
„Nowy materiał to zupełnie nowy etap. Postanowiłam zaprosić do współpracy nowego producenta. Razem z Kubą Karasiem i gitarzystą Kamilem Kryszakiem wyjechaliśmy w góry w okolice Szklarskiej Poręby i zamknęliśmy sie na jakiś czas w domu z pięknym widokiem. Nagraliśmy tam w zasadzie całą płytę. Ten krok podyktowany był chęcią zaryzykowania i odejścia od schematu współpracy do którego byłam przyzwyczajona”. – dodaje sama artystka.

Płytę zapowiada singiel „Tańcz”, który wraz z klipem ukazał się 2 sierpnia 2018 roku.

To przewrotna piosenka o końcu świata. O tym jak wszystko jest ci już obojętne, bo jesteś zakochany, a to że obok wybucha właśnie kolejna bomba nie ma już znaczenia, bo totalnie się zatraciłeś i myślisz tylko o tym by tańczyć, tańczyć, tańczyć. I umrzeć w tym tańcu, z uśmiechem na twarzy.

After party na tarasie Przystań Nowa Fala zagra NOVIKA i Mr. LexZawsze Na Fali: Novika & Mr. Lex, Dj Spox

Wstęp free,  30 sierpnia 2018 o godzinie 19.00

logo facebook

Generała George’a Smitha Pattona, 00-332 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze