Mamaville Targi VOL.10 Winter Edition

Mamaville Targi VOL.10 Winter Edition

Tutaj ponownie Mamaville! Tym razem zimowo, mikołajkowo- świątecznie, organizujemy dzień pełen atrakcji, zakupów i zabawy! Szykujemy dla Was moc niespodzianek i pomysłów na ten prezentowy czas. Zrobicie sobie cool fotkę z Mikołajem a przy okazji zaopatrzycie się w super podarunki u naszych pełnych pasji i świeżych pomysłów wystawców i projektantów. Szykujcie się na dużo nowości, przyjemności i frajdy!!!MAMAVILLE VOL.10 |

Edycja Zimowa | Targi dla mamy i dziecka
Warszawa | Hala „KOŁO” ul. Obozowa 60 | 26 listopad | 10:00 – 17:00 

Jednego dnia, w jednym miejscu będzie mogli spotkać projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
Nasze targi to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa
Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania krajowych źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców, autorskich projektów.
Zapraszamy rodzinnie do przestronnej hali wystawienniczej na Obozowej 60, gdzie znajdziecie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i ciekawych wystawców.

26 listopada z Mamaville, to kapitalny pomysł na sobotnie, mikołajkowe, rodzinne wyjście:

✔ strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi (dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka)

✔ strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych
Wszystkie warsztaty i cała strefa są za bezpłatne!!!

✔ strefa kulinarna, czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie)

WSTĘP BEZPŁATNY
Lokalizacja – Hala „KOŁO” / Warszawa / Obozowa 60
– sprawdzone miejsce na eventowej mapie Warszawy
– przyjazne dla rodziców z dziećmi
– podjazd dla wózków
– przestronna hala wystawiennicza
– miejsce dla mamy z dzieckiem

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze