Mamaville Targi Warszawa vol.12

Mamaville Targi Warszawa vol.12

Jednego dnia, w jednym miejscu będzie mieli okazję spotkać projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Targi to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

W jednym miejscu zobaczycie marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Wpadajcie rodzinnie do przestronnej Hali Arena, gdzie znajdziecie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i ciekawych wystawców.

23 września z Mamaville, to świetny pomysł na sobotnie wyjście rodzinne:

-strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka

– strefa kulinarna, czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie)

– strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!!

Zapisami na warsztaty i wykłady dla dzieci i dorosłych na Mamaville Targi Warszawa vol.12
Warsztaty są bezpłatne, ale ilość miejsc ograniczona!!!
Prosimy o zapisy na: targi@mamaville.pl

WARSZTATY i WYKŁADY DLA RODZICÓW:

10:15 – Karmienie niemowlaka a spokojny sen – prawdy i mity.
Podczas warsztatu zostaną poruszone takie zagadnienia jak wpływ karmienia na sen dziecka, czy karmienie piersią zawsze oznacza słaby sen w nocy, jak karmić Malucha ze skazą białkową (piersią lub butelką), żeby jego sen był nieprzerwany, czy pokarmy stałe rozwiążą problemy ze snem Malucha, czy niemowlaki można odchudzać i limitować im picie mleka lub jedzenie pokarmów stałych?
Te i wiele innych ciekawych faktów i mitów zostanie omówionych podczas warsztatu prowadzonego przez SleepConcept.pl

13.30 – Nauka Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
Część teoretyczna warsztatu skupi się na takich zagadnieniach jak najczęstsze stany zagrożenia życia i zdrowia dziecka, ich rozpoznanie i zasady udzielania pierwszej pomocy, sprawdzeniu przytomności i oddechu, bezpieczeństwie własnym, dziecka i otoczenia w trakcie udzielania pomocy. Ponadto dowiecie się m.in o bez przyrządowym udrażnianiu dróg oddechowych, sprawnej rozmowie z dyspozytorem pogotowia, ciałach obcych w drogach oddechowych, zasłabnięciu, oparzeniu, bezdechu, drgawkach, gorączce i wielu wielu innych.
W części praktycznej uczestnicy będą mogli obserwować działania instruktora w zakresie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia dziecka, a także ćwiczyć samodzielnie udzielanie pierwszej pomocy.
Zajęcia poprowadzi Medbest Care – mgr Mariola Blachnio – położna, wykładowca uniwersytecki, Instruktor Pierwszej Pomocy Przedmedycznej IFACC (Newark, U.S.)

15.00 Podstawy chustonoszenia i korzyści noszenia w chuście.
Na wykładzie dowiecie się wszystkiego o chustach, splotach, wiązaniach, nosidłach ergonomicznych, a także o korzyściach płynących z noszenia w chuście oraz jak prawidłowo i bezpiecznie nosić swoje dzieci.
Spotkanie poprowadzi CarryLove.pl

ZAJĘCIA DLA NAJMŁODSZYCH
12:00 – dzieci 2 -12 miesiąca
12:45 – dzieci 12 -24 miesiąca

Zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku z Musical Babies Warszawa, podczas których dzieci:
• wykształcają wyczucie rytmu za pomocą prostych instrumentów muzycznych, tańca, ruchu, oraz poprzez różnorodne gry i zabawy językowo-ruchowe, usprawniając inteligencję językową i ruchową
• nabywają umiejętność słuchania, kojarzenia wizualno-słuchowego, oraz sprawność manualną jednoczenie osłuchując się języka angielskiego.

Mamaville Targi Warszawa vol.12
Arena Ursynów – Warszawa
ul. Pileckiego 122
WSTĘP WOLNY 10:00 – 17:00

Grzybu

Komentarze