Marsz Niepodległości 2018

PROGRAM #MARSZNIEPODLEGŁOŚCI

11:00 | MSZA ŚWIĘTA I RÓŻANIEC
Przed samym Marszem Niepodległości zapraszamy wszystkich do celebrowania jubileuszowej Mszy Świętej, która rozpocznie się o godzinie 11:00 pod Sejmem RP przy Pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie. Zaraz po Mszy Świętej odmówimy różaniec i ruszymy wspólnie w zorganizowanym marszu w kierunku Ronda Dmowskiego. Więcej informacji na ten temat można przeczytać na stronie www.KrucjataRozancowazaOjczyzne.pl

12:00 | STOISKA PATRIOTYCZNE
Zapraszamy wszystkich już od godziny 12:00 do odwiedzenia stoisk patriotycznych. Będzie można zakupić lub poprzez wsparcie otrzymać wiele ciekawych wpinek, naklejek, płyt z muzyką patriotyczną, a także porozmawiać z ciekawymi gośćmi.

14:00 | OTWARCIE ZGROMADZENIA
Równo o godzinie 14:00 otworzymy zgromadzenie dotyczące Marszu Niepodległości, które zaczniemy od wspólnej modlitwy. Następnie zaprosimy do wygłoszenia przemówień przez zaproszonych gości i organizatorów.

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI
Po wszystkich przemowach i ogłoszeniach ruszy kolejny Marsz Niepodległości. Przypominamy, że wychodzimy z Ronda Dmowskiego, aby przejść Alejami Jerozolimskimi, Mostem Poniatowskiego, Wybrzeżem Szczecińskim, ulicą Siwca i na koniec wejść na Błonia Stadionu Narodowego.

KONCERT I ZAKOŃCZENIE
Bardzo prosimy do pozostania z nami do końca. Przygotowaliśmy dla Państwa pod Stadionem Narodowym wiele atrakcji, jedną z nich będzie koncert patriotyczny. Dla wszystkich Uczestników i przybyłych Gości zagrają między innymi: BASTI, Irydion, Sova, Royal age, Egon, Huzar, 5tka.
_______________________________________
Wsparcie finansowe Marszu Niepodległości 2018:
▪ zrzutka.pl/marszniepodleglosci2018
▪ PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ
▪ Przelew: Stowarzyszenie Marsz Niepodległości
nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726
tytułem: Darowizna na cele statutowe
Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW

Grzybu

Komentarze