MARTIN EYERER’s World Album Tour – Temat Rzeka

MARTIN EYERER’s World Album Tour - Temat Rzeka

Martin Eyerer podróżuje po świecie jako DJ już od ponad 20lat! W swoim dorobku posiada ponad 100 wydanych utworów w takich wytwórniach jak Get Physical, Saved, Renaissance, Buzzin Fly, Great Stuff, Boxer, Audiomatique czy w swojej własnej Kling Klong.

Przez ostatnie lata Martin prowadził analogowe studio masteringowe i był uważany za jednego z najlepszych inżynierów dźwięku na scenie elektronicznej. Obecnie wspólnie z Tassilo Ippenberger (Pan-Pot) oraz Jade Souaid założyli w Berlinie profesjonalny complex wielkości 1200m2, składający się z ok 20 pomieszczeń studyjnych, salonu, pomieszczenia ze sprzętem djskim czy salą wykładową, gdzie odbywają się rożnego rodzaju seminaria dla djów, producentów, remixerów czy prerformerów. W Riverside znajdują się studia nagraniowe takich artystów jak Pan-Pot, Booka Shade, David August, Tobi Neumann, Sante, Sidney Charles, Florian Meindl jak również specjalny pokój ze sprzętem djskim należacym do sklepu muzycznego Beatport.

Album Martina ‘Struktur’ jest jego trzecim albumem w karierze i jak wspomina – najważniejszym. Jest owocem trzyletniej pracy, wyprodukowany w części w Riverside Studios z udziałem takich artystow jak Abby, Ruede Hagelstein, Booty Slap czy Princess Superstar. Album składa się z 11 utworów, w stylu w którym Martin gra w klubach na całym świecie. Pierwszy singiel promujący album zdobył uznanie takich artystów jak Laurent Garnier, Anja Schnider, Joris Voorn, Thomas Schumacher czy Pan-Pot.

Oficjalna trasa koncertowa promująca album Martina już ruszyła. Kalendarz obejmuje takie państwa jak Austria, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Rumunia, Paragwaj, Argentyna, Meksyk, Chiny, Szwajcaria czy. To właśnie Temat Rzeka jest jedynym klubem w Polsce, w którym odbędzie się oficjalna impreza Martin Eyerer’s ‘Struktur’ World Album Tour.

Artyści:

MARTIN EYERER (Kling Klong, Riverside Studios, Berlin)
https://www.facebook.com/martineyerer

ANGELO MIKE (Sentence / 1500m2)
https://www.facebook.com/angelomikemusic
LUKE HIERO (beachboys)
https://www.facebook.com/pages/Luke-Hiero/128340653886717

TRUANT (Temat Rzeka)
www.facebook.com/truantwwa

17 lipca, godz. 21:00
TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze