Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Elitarny Klub Kota Rasowego serdecznie zaprasza do odwiedzenia Międzynarodowej Wystawę Kotów Rasowych, która odbędzie się w dniach 2/3 grudnia 2017 r. w Hali Widowisko – Sportowej ARENA URSYNÓW w Warszawie, przy ul. Pileckiego 122.

W wystawie obok bardzo popularnych w Polsce ras, takich jak koty brytyjskie czy koty rasy maine coon, będzie można zobaczyć przedstawicieli innych ras – mało znanych w Polsce, takich jak: egipski mau, ocicat czy kot balinezyjski.
Mamy nadzieję, że wystawa będzie świętem dla hodowców kotów, ich miłośników, ale też ciekawym sposobem na miłe, rodzinne spędzenie czasu, tak więc będzie nam niezwykle miło gościć Państwa razem z dziećmi.
Zapraszamy na pełne emocji finały (Best in Show), czyli w wybór najpiękniejszych kotów wystawy (sobota – godz. 16.30, niedziela – godz. 16.00).
Na wystawie zorganizowany będzie też kiermasz, na którym każdy będzie mógł się zaopatrzyć w karmę, zabawki czy inne akcesoria dla kotów, jak również w pamiątki związane z kocią tematyką.

Każdy z Państwa, zapewne ma też swoją ulubioną rasę. Dla tych, którzy mają zamiar nabyć kota rasowego, wystawa będzie okazją, do nawiązania kontaktu z jej hodowcami, z której warto skorzystać. Na samej wystawie obowiązuje zakaz sprzedaży kotów.
Wszyscy hodowcy, którzy biorą udział w wystawie prowadzą legalne hodowle i należą do organizacji felinologicznych, których rodowody są uznawane przez Word Cat Congres. Do WCC należą takie organizacje jak: FIFE, WCF, TICA i CFA.

Wystawa będzie czynna dla zwiedzających:
sobota (25.02.2017) w godz. 9.30 – 17.30
niedziela (26.02.2017) w godz. 9.30 – 17.00

Bilety będą do nabycia internetowo: link
oraz w kasie na miejscu.

Ceny biletów:
Bilet normalny – 15.00 zł.
Bilet ulgowy – 10.00 zł ( dzieci, uczniowie, studenci, emeryci, renciści)
Osoby niepełnosprawne i dzieci do lat 4 – wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy!

Grzybu

Komentarze