MIN t – 4 Dzień Tygodnia, Temat Rzeka

MIN t - 4 Dzień Tygodnia, Temat Rzeka

Koncerty na żywo powracają do Tematu Rzeka! W każdy czwartek sezonu organizatorzy zapraszają na cykl 4 Dzień Tygodnia, który prezentować będzie największe odkrycia polskiej sceny alternatywnej.

Mówi o Ninie Kraviz jako swojej inspiracji, a tymczasem wszystko wskazuje na to, iż niebawem będzie mogła bez kompleksów stanąć obok słynnej Rosjanki, bo nie ustępuje jej ani urodą, ani talentem. Martyna Kubicz aspiruje do tytułu największego muzycznego odkrycia tego roku. Jej producenckie oblicze w postaci projektu MIN t – Martyna Kubicz to jedno z najciekawszych zjawisk jakie miały miejsce w ostatnim czasie na polskiej scenie klubowej.

W swoim brzmieniu zgrabnie lawiruje między pulsującym minimalem, tanecznym house’m i rozmarzonym ambientem. Wisienką na torcie jest pełen charakteru głos, który spaja mozaikę muzycznych fascynacji. Uwagę na siebie zwróciła singlem Goodbye For Lullaby, który w jednej chwili zdobył uznanie wśród dziennikarzy. Reżyserem klipu jest Karol Gajos.

Prócz wspomnianej Niny Kraviz największy wpływ na twórczość MIN t mają tacy artyści jak Bonobo, Flying Lotus czy Boards of Canada. Ponadto wartym odnotowania faktem jest to, iż Martyna Kubicz to absolwentka klas fortepianu klasycznego i wokalu, a prócz komponowania zajmuje się także aktorstwem, które studiuje w Łódzkiej Szkole Filmowej.

16 lipca, godz. 20:30
TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze