Mistrzostwa Świata w Piciu Oranżady

Mistrzostwa Świata w Piciu Oranżady

Możecie startować w konkurencjach picia oranżady białej oraz czerwonej na czas. Wygra ten, kto – na dany znak – najszybciej opróżni odkapslowaną flaszkę (0,33 l) napoju. Czas będą mierzyli sędziowie, za pomocą stopera.
Przygotowano dwie kategorie wiekowe – do 14 lat oraz powyżej 14 lat. Zawodnicy startujący w pierwszej z nich piją dowolnie wybraną (biała lub czerwoną) oranżadę o objętości 0, 165 litra (pół standardowej butelki). Dorośli zmierzą się z większą ilością płynu – będą musieli opróżnić flaszkę z 0, 33 litra bąbelkowy – mogą też startować w obu konkurencjach – oranżady białej oraz czerwonej.
Dzieci mogą wziąć udział w mistrzostwach wyłącznie pod opieką rodziców lub pełnoletnich opiekunów.

Na najszybszych pijaków czekają nagrody.

Przyznana zostanie także nagroda za najbardziej widowiskowe wypicie butelki oranżady (bez względu na kolor i kategorię wiekową)
Paliwem zawodów będzie Oranżada Tradycyjna produkowana od 1948 roku na warszawskim Grochowie przez spółkę Ronisz.
Napój powstaje według przedwojennej receptury. Oranżada wytwarzana jest na wodzie źródlanej Olszynka czerpanej koło rezerwatu przyrody i historii Olszynka Grochowska, jest lekko nagazowana i słodzona wyłącznie cukrem.

Udział w zawodach jest bezpłatny. Zgłoszenia wysyłajcie droga mailową pod adresem: klubjaskrawosc@gmail.com do godz. 11 w sobotę 1 lipca 2017 roku. Można będzie się też zapisać osobiście tuż przed zawodami.
Zapraszamy 🙂

Mistrzostwa Świata w Piciu Oranżady – 1 lipca 2017, godz. 14.

Grzybu

Komentarze