Mistrzostwa Świata World of Tanks 2015 w Warszawie.

Światowe finały popularnej gry World of Tanks w tym roku odbędą się w warszawskiej hali EXPO XXI.

 25 i 26 kwietnia (sobota-niedziela) do Warszawy przyjedzie 12 najlepszych drużyn z całego świata, aby na żywo rozegrać bitwę o tytuł przyszłych mistrzów świata w popularnej grze komputerowej World of Tanks. Rywalizacja w Mistrzostwach Świata World of Tanks – Grand Finals 2015 odbędzie się w hali EXPO XXI.
– Przygotowania do największych zawodów eSportowych w historii ligi Wargaming.net już się rozpoczęły – powiedział Mohamed Fadl, dyrektor eSportu w firmie Wargaming na Europę i Amerykę Północną – Zmodyfikowane zasady gry zmienią oblicze eSportu w World of Tanks. Wkrótce ujrzymy na żywo najlepszych cyber atletów, którzy zmierzą się w Mistrzostwach Świata – dodaje.Mistrzostwa Świata organizowane są we współpracy z miastem stołecznym Warszawa. – Decydujące zmagania najlepszych graczy tej jednej z najpopularniejszych eSportowych gier na świecie, zgromadziły w ubiegłym roku tłumy kibiców, mam nadzieję, że i teraz będzie podobnie – mówi Michał Olszewski, wiceprezydent m. st. Warszawy.

Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2015 w Warszawie to wydarzenie otwarte i darmowe dla publiczności. Osoby, które pojawią się na wydarzeniu mogą liczyć na możliwość zdobycia ciekawych nagród związanych z tą grą komputerową.

54c8e71c2b6f9_gd

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze