Mordor Stand-up

Mordor Stand-up

Zapraszamy na stand-up na Mordorze! Czym jest stand-up? To kejs, który fokusuje się na obśmiewaniu świata. Bawić Was będą najlepsi komicy z całej Polski, w najlepszym lokalu na trasie Domaniewska-Wołoska-Woronicza-Rzymowskiego-Konstruktorska! Zmieściłeś się w deadline’ach? Target wyrobiony? Pracownik miesiąca jak ch*j? No to czas porządnie zabawić się razem z kolegami z lunchu!

Kiedy i gdzie ten meeting?
18. lipca, start godz. 20:00
House of Pool, ul. Marynarska 13
WSTĘP WOLNY
Rezerwacje na miejsca siedzące:
https://standupmordorvol1.evenea.pl/
Strój luźny casualowy smart

TEAM LEADERZY pierwszego spotkania:

PIOTR SZUMOWSKI

Komik w pełni międzynarodowy. Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Jak on to zrobił? Nikt nie wie. Ostatnio przez 10 minut próbował otworzyć saszetkę z ketchupem, a potem polał frytki musztardą. Ostatnie zdanie jego pracy licencjackiej brzmi “Newton pod koniec swojego życia zmarł”. A do dzisiaj myśli, że Ikea to restauracja z hot-dogami, która sprzedaje meble na boku. Podczas podróży m.in. pił ayohuasque z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza. Czubek góry lodowej, na którym znając życie, Piotrek też był.

Występował w TVP, Comedy Central, hinduskiej reklamie samochodów (to nie żart) oraz na największych festiwalach na całym świecie. Dzisiaj oprócz występowania w języku polskim i angielskim, prowadzi międzynarodową scenę komediową w Warszawie, pisze książkę oraz myśli jak stworzyć wygodniejszą saszetkę z ketchupem

MACIEJ BRUDZEWSKI

Stand-uper z Olsztyna. Na scenie komediowej szaleje od lat, bawiąc nawet najbardziej wysublimowaną publiczność. Historie z życia oraz mocno pokręcone spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata. Swoimi tekstami wywalczył m.in. : występ w programie „Tylko dla dorosłych”, „Comedy club” w Comedy Central, finał drugiej edycji Antrakt Stand-Up Festiwal oraz pierwsze miejsce w „Stand-Up War 2016”, indywidualnie i grupowo. Raczej skromny.

Request: przeforwardujcie to do znajomych korpo ziomków i ich rodzin!

Do zobaczenia!

Grzybu

Komentarze