Mustache Yard Sale vol. 23 Warszawa

Mustache Yard Sale vol. 23 Warszawa

Mustache Express zbliża się do stacji Warszawa Grudzień! Po trasie obejmującej Katowice, Gdańsk, Wrocław i Poznań wraca tam gdzie najlepiej – do domu! Świąteczne edycje zawsze najbardziej nas cieszą – choinka, pierniczki, wąsaty mikołaj, jemioła i atmosfera, którą wszyscy kochamy… i prezenty! Dlatego nie możemy się doczekać, kiedy 17 i 18 grudnia wybierzecie się do… no właśnie…

Targi organizowano już w artystycznych podziemiach Zachęty, surowych wnętrzach klubu 1500m2 do wynajęcia, industrialnych halach Soho Factory czy monumentalnym Pałacu Kultury. Tym razem organizatorzy zabiorą Was w miejsce jeszcze bardziej wyjątkowe, targową wizytówkę Warszawy – legendarną Halę Mirowską! Każdy w stolicy wie, że jeżeli chcesz kupić produkty najlepszej jakości adres jest jeden – teraz uzupełnimy jego ofertę o najmodniejsze ubrania, elegancki design, rzemieślnicze gadżety, naturalne i świeże kosmetyki, a także najlepszą selekcję świątecznych (i nie tylko) potraw serwowanych z food trucków skrupulatnie wybranych przez Żarcie Na Kółkach i TARG Śniadaniowy! Ponad 400 wystawców z pewnością wyposaży w prezenty nawet najbardziej wybrednych!

Poza targami, w Hali planujemy stworzyć MNÓSTWO atrakcji, możecie być pewni, że w grudniu będzie to TA miejscówka 😉 Wystawy, imprezy, bazar ze świątecznymi ozdobamy to tylko część z nich! A na początku stycznia mocniej zaakcentujemy SALE z weekendową edycją wyprzedażową! Więcej i bardziej szczegółowo damy Wam znać już wkrótce

Na deser oczywiście afterparty! Tym razem widzimy się w najciekawszym klubie w Warszawie, mowa oczywiście o NIEBO! Zagrają dla Was tradycyjnie chłopaki z FLIRTINI a pomogą im NEEN i Czarlson.

Nie lubisz zakupowej gorączki w centrach handlowych? To tak jak my! Jak co roku Mustache będzie pewnym miejscem na znalezienie wyjątkowych prezentów!

Wstęp na wydarzenie jest oczywiście DARMOWY, zachęcamy do brania swoich czworonogów!

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze