Muzyka w Pracowni: Misia Furtak

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach cyklu Muzyka w Pracowni – koncertów w magicznej przestrzeni fińskiego, drewnianego domku przy ul. Jazdów 3/6 będącego od 2016 roku pracownią dla kreatywnych.

Już 12 września wystąpi Misia Furtak !

O artystce:
Misia Furtak – wokalistka, basistka i dziennikarka. Z zespołem Très.B laureatka Fryderyka w kategorii Debiut Roku i Paszportu Polityki w kategorii Muzyka Popularna, a z solowym projektem Misia Ff nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego. Występuje pod własnym nazwiskiem, a także współtworzy zespół Ffrancis. Gościnnie współpracowała m.in z kwintetem Wojtka Mazolewskiego, a “Chaos pełen idei” otrzymał status złotej płyty. Zagrała kilkaset koncertów w całej Europie i Japoni, współpracowała ze znakomitościami ze świata muzyki, m.in. nad płytą „The Other Hand” Très.B, którą wraz z zespołem współtworzył Victor van Vugt odpowiedzialny za produkcję „Murder Ballads” Nick’a Cave’a, stały współpracownik m.in. PJ Harvey i Depeche Mode. Jest aktywna jako dziennikarka, przez kilka lat prowadziła audycję muzyczną w polskim radio RDC.

Granie zaczynamy o 21.00, a do domku zapraszamy Was już od 20.00. 


Domek fiński 3/6 jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne dzięki udostępnieniu przez Dzielnicę Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy.
— — —
Pomóż Otwartej Pracowni działać dalej!
Nie posiadamy stałego finansowania, utrzymujemy się z datków i pracy wolontariuszy. Zostań naszym Patronem – patronite.pl/otwartapracownia

Jazdów 3/6, 00-467 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze