Muzyka w Pracowni: Wishlake

Muzyka w Pracowni: Wishlake

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach cyklu Muzyka w Pracowni – koncertów w magicznej przestrzeni fińskiego, drewnianego domku przy ul. Jazdów 3/6 będącego od 2016 roku pracownią dla kreatywnych.

Już 16 listopada wystąpi u nas Wishlake !

Ludzie chłoną nowe rzeczy i czekam na ten moment, kiedy w końcu pozbędziemy się tego „jak na polskie warunki, to to jest świetne”. Jakie „polskie warunki”? Muzyka to rzecz charyzmatyczna – czy ktoś odróżnia dobrych holenderskich dj’ów od francuskich? Albo od dobrych polskich? Mamy te same syntezatory, te same programy, używamy tych samych mikrofonów i tak dalej – co miałoby pójść gorzej? Ta mentalność „dobre, a polskie” działa też w inną stronę, bo możemy dać komuś kredyt zaufania tylko dlatego, że nie słyszeliśmy czegoś wcześniej, bo nie znamy kontekstu światowego.

Granie zaczynamy o 20.30, a do domku zapraszamy Was już od 20.00.

Na Jazdowie obowiązuje zakaz wjazdu samochodów. Przybywajcie do Otwartej Pracowni pieszo, rowerem lub komunikacją miejską.

● ● ●
Pomóż dalej działać Otwartej Pracowni!
Nie posiadamy stałego finansowania, utrzymujemy się z datków i pracy wolontariuszy. Zostań naszym Patronem – patronite.pl/otwartapracownia
● ● ●
Domek fiński 3/6 jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie Akademickie Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej dzięki udostępnieniu przez Dzielnicę Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy.

Jazdów 3/6, 00-401 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze