Mystic Nights – Eek A Mouse (JAM)

Mystic Nights - Eek A Mouse (JAM)

W każdą sobotę w Boogaloo Beach Bar ma miejsce Mystic Nights – część kultowego międzynarodowego cyklu, rozpoznawanego przez imprezowiczów ze wszystkich stron świata, który na Plażę Żoliborz sprowadzi czołowe gwiazdy spod znaku muzyki reggae i dancehall.

Tym razem gwiazdą Mystic Nights będzie Eek-A-Mouse (JAM)!
Razem z nim zagra kolektyw Mystic Roots (Berlin).

Start: 22:00
12.08.2017
Wstęp: Free

Eek-A-Mouse (JAM)
Eek-A-Mouse zaczął swoją muzyczną karierę w szkole wyższej, gdzie wydał dwa single roots reggae pod własnym imienieme i nazwiskiem, wyprodukowane przez jego nauczyciela matematyki. Przydomek sceniczny „Eek-A-Mouse” przybrał w 1979, zainspirowany swoim ulubionym koniem wyścigowym, na którego zawsze stawiał. Przed końcem 1980 roku nawiązał współpracę z producentem Henrym „Junjo” Lawes, z którym nagrał takie hity jak „Virgin Girl” czy „Wa-Do-Dem”. W 1981 był gwiazdą Reggae Sunsplash Festival, na którym pocieszał publiczność ciągle opłakującą śmierć Boba Marleya. Od tego czasu wydał prawie 20 albumów. Ostatnio kolaborował z Bounty Killerem i Damianem Marleyem przy utworze „Khaki Suit”. Eek-A-Mouse to prawdziwa jamajska legenda reggae, która zagra po raz pierwszy w swojej karierze na cyklu Mystic Nights w Boogaloo Beach Bar.

Mystic Roots (Berlin)
Znawcy tropikalnych melodii i egzotycznych dźwięków. Grali na jednej scenie wspólnie z The Wailers, Luciano, Buju Bantonem czy Dawn Penn. Gospodarze Sunday Selection w Berlinie i organizator Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali. To rozpoznawalna światowa marka, która współtworzy Boogaloo Beach Bar.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze