Mystic Nights: GAPPY RANKS (UK), Mystic Bo

Mystic Nights: GAPPY RANKS (UK), Mystic Bo
Gappy Ranks to nie przelewki – brytyjska gwiazda scen dancehall reggae pojawi się w ramach cyklu Mystic Nights w Boogaloo Beach Bar. Właśnie wydał album „Prowadź mnie”. Niech wasze drogi w tym dniu zaprowadzą was do najfajniejszego zakątka zieleni na Żoliborzu!
Boogaloo Beach Bar 25.06 Wybrzeże Gdyńskie 2 (pokaż na mapie)

GAPPY RANKS (UK), Mystic Bo
25.06.2016 (sobota), godz. 22:00
Darmowy wstęp / Free entry

GAPPY RANKS (UK)
Jest jednym z czołowych reprezentantów brytyjskiej sceny reggae / dancehall. W kwietniu bieżącego roku nakładem własnej wytwórni Hot Coffee Music wydał kolejny album „Guide me”.
Gappy Ranks to angielski nawijacz, muzyk i producent. Wychowany w Londynie w dominikańsko – jamajskiej rodzinie, zaczął występować już w bardzo młodym wieku. Pierwszym przełomem w jego karierze był początek współpracy z kolektywem Suncycle, razem z artystami takimi jak Lady Chann, Cash Money i Dolomite. Razem z Suncycle wydał trzy albumy, by w 2004 roku rozpocząć solową karierę. Współpracował z tak legendarnymi wytwórniami jak Peckings czy Jetstar, by w 2010 roku połączyć siły z francuską ekipą 'Special Delivery’ i rok później podpisać trzyletni kontrakt z Greensleeves. Gappy Ranks znany jest ze świetnego doboru producentów i brzmienia swoich produkcji, oraz tego, jak dobrze odnajduje się na skrajnie różnych podkładach. Rewelacyjnie radzi sobie zarówno z klasykami rub-a-dub, jak i nowoczesnymi grime’owymi produkcjami z UK. W 2014 wydał kolejny mini album z uznanym jamajskim producentem Flava McGregorem, mixtape 'Mad Move’ oraz wydany przez Stones Throw Records wspólny materiał z Dub Club.
Występował w Polsce m.in. na płockim Reggaeland oraz dwa razy na One Love Sound Fest we Wrocławiu, również u nas jest uznaną gwiazdą.
Do Warszawy przyjeżdża by zaprezentować swój najnowszy, wydany w kwietniu br. album „Guide me”.

MYSTIC BO (Berlin)
Znawca tropikalnych melodii i egzotycznych dźwięków. Grał z The Wailers, Luciano, Buju Banton oraz Dawn Penn. Gospodarz Sunday Selection w Berlinie i organizator Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali. To rozpoznawalna światowa marka, która współtworzy Boogaloo Beach Bar.

Grzybu

Komentarze