Mystic Nights – Johnny Osbourne (JAM)

Mystic Nights - Johnny Osbourne (JAM)

W każdą sobotę w Boogaloo Beach Bar ma miejsce Mystic Nights – część kultowego międzynarodowego cyklu, rozpoznawanego przez imprezowiczów ze wszystkich stron świata, który na Plażę Żoliborz sprowadzi czołowe gwiazdy spod znaku muzyki reggae i dancehall.

W samym środku lata, na rozgrzanej słońcem żoliborskiej plaży zagra na żywo legenda prawdziwego jamajskiego brzmienia – Johnny Osbourne (JAM)!

Razem z nim zagra francuski Soul Stereo Soundsystem, DJ Leo oraz kolektyw Mystic Roots (Berlin).

Start: 22:00
29.07.2017
Wstęp: Free

Johnny Osbourne (JAM)
To artysta, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na scenie reggae i dancehall, która światową rozpoznawalność zyskała już w latach 70 i 80.
To autor takich nieśmiertelnych utworów jak „Truths and Rights”, „Jah Promise”, „Buddy Bye” nagrane na riddimie Sleng Teng, „Ice Cream Love” i „Water Pumping”.
Johnny nie przestaje nagrywać i koncertować. Niedawno połączył siły z współczesnym producentem Major Lazer przy singlu „Jah No Partial”.
W Boogaloo Beach Bar wystąpi po raz drugi w swojej karierze. Za pierwszym razem wyczarował niezapomniany, mistyczny występ.
Widzimy się 29 lipca o 22:00 na Plaża Żoliborz! Pozycja obowiązkowa dla wszystkich prawdziwych miłośników muzyki reggae i dancehall.

DJ Leo
DJ Leo, znany również jako Stary Reggau od kilkunastu lat para się starą muzyką jamajską, swoją karierę rozpoczynał jako prezenter radiowy w legendarnej Rozgłośni Harcerskiej (Radiostacji) oraz jako DJ w warszawskich klubach. W szczytach popularności sound systemu ,,Eye’N’Eye” który współtworzył z dziwolągiem Jamalem, tydzień w tydzień parkiet oblegały setki osób, jednak boom na dancehall nieco przyćmił korzenie jamajskie i Leo powędrował w
góry, gdzie okiem sokoła skalnego wypatruje co lepsze kąski na e-bayu i od czasu do czasu drapnie pazurem przechodzącego cepra, który mu się akurat nawinie.

Mystic Roots (Berlin)
Znawcy tropikalnych melodii i egzotycznych dźwięków. Grali na jednej scenie wspólnie z The Wailers, Luciano, Buju Bantonem czy Dawn Penn. Gospodarze Sunday Selection w Berlinie i organizator Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali. To rozpoznawalna światowa marka, która współtworzy Boogaloo Beach Bar.

Grzybu

Komentarze