Mystic Nights – Ras Luta

Mystic Nights - Ras Luta

W każdą sobotę w Boogaloo Beach Bar ma miejsce Mystic Nights – część kultowego międzynarodowego cyklu, rozpoznawanego przez imprezowiczów ze wszystkich stron świata, który na Plażę Żoliborz sprowadzi czołowe gwiazdy spod znaku muzyki reggae i dancehall.

Tym razem gwiazdą Mystic Nights będzie Ras Luta!

Razem z nim zagra kolektyw Mystic Roots (Berlin).

Start: 22:00

15.07.2017

Wstęp: Free

 

Ras Luta to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów sceny reggae w Polsce. Od 10 lat związany z Eastwest Rockers, równolegle rozwija solową karierę. Na swoim koncie, poza płytami wydanymi wspólnie z EWR ma dwa pełnometrażowe albumy.
Muzyka na płytach Luty każdorazowo nawiązuje do stylu roots, dancehall i rub-a-dub – klasycznych jamajskich brzmień, które głos Ras Luty w naturalny sposób spaja z bardziej nowoczesnymi akcentami elektroniki i r’n’b.
Ras Luta ze swoim zespołem nieustannie gra po całej Polsce, budując swoją reputacje jednego z najciekawszych koncertujących składów na scenie reggae. Zagrali na wszystkich najważniejszych polskich festiwalach takich jak Heineken Open’er, Reggaeland, Ostróda Reggae Festival czy Coke Live, kilkakrotnie pojawili się tez na legendarnym Hip Hop Kemp.

https://www.youtube.com/watch?v=FGLAjbdyA0s

https://www.youtube.com/watch?v=V10QBVdIS8E

https://www.youtube.com/watch?v=PU_UCxG5o18

 

Mystic Roots (Berlin)

Znawcy tropikalnych melodii i egzotycznych dźwięków. Grali na jednej scenie wspólnie z The Wailers, Luciano, Buju Bantonem czy Dawn Penn. Gospodarze Sunday Selection w Berlinie i organizator Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali. To rozpoznawalna światowa marka, która współtworzy Boogaloo Beach Bar.

#letsBoogaloo

///////////

Each saturday evening at Boogaloo Beach Bar means Mystic Nights – part of the worldwide event series recognized from Berlin to Bali which will bring the biggest reggae and dancehall names to Boogaloo’s Beach.

 

Grzybu

Komentarze